"Chambers" Netflix. Serial z Umą Thurman skasowany po jednym sezonie! Powodem niska oglądalność?

Netflix oficjalnie ogłosił, że serial "Chambers" z Umą Thurman i Sivan Alyrą Rose w rolach głównych nie doczeka się drugiego sezonu. Jakie są powodu takiej decyzji?

Multimedia

Aż 80% wszystkich oryginalnych seriali Netfliksa otrzymuje drugi sezon, tylko jedna piąta z nich kończy się po zaledwie jednej odsłonie. Serial "Chambers" należy jednak do tej mniejszej grupy. Władze platformy ogłosiły bowiem, że projekt został definitywnie zakończony.

Netflix przedłuża duński serial o finałowy 3. sezon! Kiedy premiera?Zobacz więcej

"Chambers" opowiada historię młodej dziewczyny, której udało się przeżyć dzięki przeszczepowi serca. Ocalona Sasha (Sivan Alyra Rose) pragnie dowiedzieć się wszystkiego o dawcy serca, który podarował jej życie. Jednak im bliżej jej do odkrycia prawdy o nagłej śmierci swojego wybawcy, tym bardziej zaczyna przejmować niepokojące cechy zmarłego.

Twórczynią serialu była Leah Rachel, a w obsadzie znalazły się takie nazwiska jak Uma Thurman ("Kill Bill", "Pulp Fiction") i Tony Goldwyn ("Skandal", "Zbuntowana"). Niestety, dobrzy aktorzy i niezły pomysł na fabułę to było za mało, aby zainteresować "Chambers" widzów Netfliksa. Przyczyną skasowania serialu jest bowiem najprawdopodobniej niska oglądalność.

Pierwszy i jedyny sezon serialu "Chambers" można w dalszym ciągu obejrzeć na platformie Netflix.

Już jesienią premiera nowej międzynarodowej produkcji Netfliksa! O czym będzie serial?Zobacz więcej

Zobacz galerię

"Chambers" - zwiastun

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×