Charlie Sheen i Denise Richards zajmą się dziećmi aktora!

Była druga żona będzie opiekowała się dziećmi małżonka z jego byłego trzeciego małżeństwa!

Głównym problemem jest Brooke Mueller, była trzecia żona Charliego Sheena. Wydział opieki w Los Angeles pozbawił ją prawa opieki nad synami, ponieważ Brooke ma wielkie problemy z narkotykami i bliźniaki Bob i Max nie powinny z nią przebywać. W tej sytuacji opiekunem synów został Charlie. Co jednak zaskakujące, prawo do czasowego sprawowania opieki nad chłopcami otrzymała była poprzednia żona Charliego!

CZYTAJ TAKŻE: CHARLIE SHEEN CHCE URATOWAĆ LINDSAY LOHAN CHARLIE SHEEN WYDAŁ 10.000 DOLARÓW NA LECZENIE PSA!

- Brooke miała zbyt wiele problemów z narkotykami i pokazała, że nie potrafi sobie z nimi poradzić. W tej sytuacji musiano odebrać jej dzieci. Urzędnicy są przekonani, że ojciec oraz jego była była żona będą umieli zadbać o chłopców. Denise Richards dowiodła tego wcześniej, opiekując się synami Brooke, kiedy ich matka była na kolejnej kuracji odwykowej - zapewniła osoba znająca sytuację rodziny.

- Denise uwielbia chłopaków i na pewno o nich zadba - przekonuje bliski tego skomplikowanego rodzinnego wielokąta.

- Wiem, że to wygląda dziwnie, ale to zupełnie normalne! Są małymi chłopcami, do tego braćmi moich córek Sam i Loli - skomentowała zdarzenie Denise Richards. - Byłoby dziwne, gdyby ktoś inny zajmował się Bobem i Maksem - wyjaśniła.

I wyjaśnienie: Sam i Lola to córki Charliego Sheena i Denise Richards - para była małżeństwem w latach 2002 - 2006; Brooke Miller była żoną Sheena od 2008 roku do 2011. Wtedy ich dzieci zostały zabrane z domu Charliego, ponieważ ojciec nadużywał narkotyków...

CZYTAJ TAKŻE: "NOWY" CHARLIE SHEEN NIE PRZEKONUJE? CHARLIE SHEEN ZOSTANIE DZIADKIEM!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×