Charlie Sheen w nowej odsłonie już w niedzielę w Comedy Central!

Już 21 października o godzinie 22:00 Comedy Central zaprezentuje najbardziej oczekiwany serial komediowy tej jesieni - "Jeden gniewny Charlie".

Multimedia

CZYTAJ TAKŻE: CHARLIE SHEEN WSPARŁ WOJSKO MILIONEM DOLARÓW CHARLIE SHEEN NIE PRZESTANIE PIĆ!

Charlie Sheen kolejny raz udowadnia, że jest w stanie rozśmieszyć do łez. Pierwszy odcinek serialu pobił wszelkie rekordy popularności - był najchętniej oglądaną premierą komediową w historii telewizji kablowej. Takiego sukcesu sam Charlie by sobie nie wyśnił!

Tym razem aktor triumfalnie powraca na ekrany jako ekscentryczny terapeuta Charlie Goodson. Prowadząc grupę dla osób nieradzących sobie z gniewem, sam Charlie stwierdza, że ma z tym nie lada problem.

Charlie był niegdyś czołowym baseballistą, lecz zaprzepaścił karierę przez swój nadpobudliwy charakter. Wtedy postanawia skończyć studia psychologiczne i w ten przewrotny sposób, stając się specjalistą, poradzić sobie z wybuchami gniewu. Otoczenie Goodsona nie pomaga mu jednak w osiągnięciu spokoju ducha. Do grupy terapeutycznej dołączają osoby, z którymi Charlie nie zawsze miał dobre układy w przeszłości. Jego gabinet odwiedzają m.in. dawne kochanki. Natomiast była żona Jennifer, swoim fatalnym gustem, którym kieruje się w wyborze facetów, doprowadza Charliego do białej gorączki. Apogeum następuje, kiedy Goodson tak bardzo się wścieka, że zaczyna okładać lampą nowego chłopaka Jennifer. Po tym incydencie główny bohater sam postanawia udać się na terapię. Sytuacja jest jednak niezręczna, bo jedyną specjalistką, której Charlie ufa, jest jego kochanka i jednocześnie przyjaciółka. Tak oto rozpoczyna się wielka przygoda z Charliem Goodsonem...

CZYTAJ TAKŻE: CHARLIE SHEEN WYCIĄGNĄŁ BYŁĄ ŻONĘ Z WIĘZIENIA CHARLIE SHEEN ZAROBI JESZCZE WIĘCEJ?

Dla fanów dobrego humoru mamy jeszcze dwie piękne niespodzianki: główne role w serialu odgrywają takie sławy jak Selma Blair, która m.in. wystąpiła w filmie "Szkoła uwodzenia" czy "Mgła", oraz Shawnee Smith, znana miłośnikom serii horrorów "Piła". Tym razem jednak widzowie będą umierać nie ze strachu, a ze śmiechu!

Premiera: niedziela, 21 października, godz. 22:00 Emisja: niedziela, godz. 22:00

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×