charlotte hope

Przeczytaj także:

"Biała księżniczka", odcinek 4. Kolejne wyzwania polityczne staja na drodze króla i małżonki. Co się wydarzy? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Czwarty odcinek serialu "Biała księżniczka" już dziś, w środę 16 czerwca 2021 o 21:30 na kanale Epic Drama! To propozycja dla tych, którzy kochają historię, przygody silnych kobiet, a także intrygi związane z rodziną królewską. Co wydarzy się w czwartym odcinku i o czym jest serial? Więcej w artykule poniżej.

08.04.2022Biała księżniczka

"Hiszpańska księżniczka", odcinek 1. Katarzyna ma zostać żoną księcia Artura. Czy małżeństwo przypieczętuje sojusz państw? [STRESZCZENIE ODCINKA]

"Hiszpańska księżniczka" to rewelacyjny serial, oparty na powieściach historycznych Philippy Gregory. Jest to przenikliwe i porywające przedstawienie historii Katarzyny Aragońskiej, przedstawione z zupełnie innej perspektywy - z punktu widzenia biorących w historii kobiet, które stały za mężczyznami sprawującymi władzę w angielskiej monarchii od 1464 do 1530 roku. Jeśli uwielbiasz historię i dynastię Tudorów - ta produkcja to idealna propozycja dla Ciebie! Co wydarzy się w pierwszym odcinku serialu?

29.10.2021Hiszpańska księżniczka

"Hiszpańska księżniczka". Nowy serial dla fanów dynastii Tudorów i nie tylko

"Hiszpańska księżniczka" to rewelacyjny serial, oparty na powieściach historycznych Philippy Gregory. Jest to przenikliwe i porywające przedstawienie historii Katarzyny Aragońskiej, przedstawione z zupełnie innej perspektywy - z punktu widzenia biorących w historii kobiet, które stały za mężczyznami sprawującymi władzę w angielskiej monarchii od 1464 do 1530 roku. Premiera serialu „Hiszpańska księżniczka” odbędzie się w środę 27 października o 21:30 na kanale Epic Drama.

07.10.2021Hiszpańska księżniczka

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×