Charytatywna licytacja kostiumu uczestnika "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

Wylicytuj kostium uczestnika Twoja Twarz Brzmi Znajomo i wesprzyj organizacje charytatywne!

Multimedia

Pierwsza aukcja ogłoszona w 3. odcinku potrwa dwa tygodnie i odbędzie się w serwisie charytatywni.allegro.pl. Można w niej wylicytować kostium Davida Bowie, w którego wcielał się Marcin Przybylski. Licytujący mają szansę zdobyć ubranie w stylu tego uchodzącego za mistrza elegancji wokalisty. Bowie kreował się na nienagannie ubraną supergwiazdę i eleganckiego gentlemana, a jego sceniczne stroje trafiły do Victoria and Albert Museum! Jak napisał nieco złośliwie jeden z krytyków muzycznych "wyglądał, jak ktoś ubrany w garnitur księcia Karola, ale z fryzurą księżniczki Diany.

CZYTAJ TAKŻE: W KOGO WCIELĄ SIĘ GWIAZDY "TWOJA TWARZ BRZMI ZNAJOMO" W 4. ODCINKU? [ZDJĘCIA] MAGDA STECZKOWSKA WYSTĄPIŁA NAGO W "TWOJA TWARZ BRZMI ZNAJOMO"! [WIDEO+ZDJĘCIA]

W skład zestawu wchodzą marynarka oraz spodnie. Garnitur wykonany jest z materiału syntetycznego, nie gniecie się i łatwo pierze . Rozmiar 48/50. Do stroju dołączony jest certyfikat autentyczności podpisany przez kostiumograf programu, Annę Zeman, która tak opisuje wybraną stylizację: - Szerokie spodnie , krótka marynarka , szerokie ramiona, blue połączone z agresywnymi pasami żółto czarnymi na krawacie - do tego wystarczy założyć białą koszule - i mamy styling Bowiego - so '80.

W aktualnej licytacji zwycięzcy, oprócz kostiumu otrzymają także 2 zaproszenia na finał programu oraz zdjęcia gwiazdy w przebraniu wraz z autografem. Wylicytowane przedmioty oraz fotografie będzie można odebrać osobiście po zakończeniu nagrania odcinka finałowego. Pieniądze z licytacji zostaną przekazane na szlachetny cel wskazany przez zwycięzcę odcinka. W przypadku 3. odcinka jest to stowarzyszenie „Piękne Anioły” wybrane przez Magdę Steczkowską.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×