Chcą wyrzucić Galińskiego z "Tańca z gwiazdami"?

No i się doigrał.

Multimedia

Wszystko wskazuje na to, że czas Piotra Galińskiego (51 l.) w "Tańcu z gwiazdami" właśnie dobiega końca.

Jak udało się ustalić Faktowi, producenci programu TVN szukają nowego jurora! Choreograf sam sobie zasłużył na taki los - swoim niewyparzonym językiem.

Tego się chyba nikt nie spodziewał, a już na pewno nie sam Galiński. Przyznać jednak trzeba, że choreograf zraził do siebie ostatnio bardzo wielu ludzi. Najpierw obraził Annę Głogowską (32 l.), narzeczoną Piotra Gąsowskiego (46 l.), nazywając ją publicznie "panienką". Jakby tego było mało, później zaczął w szyderczy sposób zwracać się do Beaty Tyszkiewicz (70 l.). W obronie pani Beaty stanął Zbigniew Wodecki (59 l.), ale Galiński ani myślał przepraszać wielkiej damy polskiego kina. Mało tego. Jak się dowiedzieliśmy, bezczelny juror zamiast siedzieć cicho, zaczął się awanturować za kulisami programu. Po prostu poczuł się bezkarnie.

Ale, jak powszechnie wiadomo, nie ma ludzi niezastąpionych. Od kilkunastu dni producenci zaczęli się rozglądać za nowym jurorem. Według informacji Faktu, na razie najpoważniejsza jest kandydatura Mateusza Polita (35 l.), choreografa i opiekuna takich widowisk tanecznych, jak "Gwiazdy tańczą na lodzie" czy "Jak oni śpiewają". Podobno Polit jest już po pierwszych rozmowach. Gdyby udało im się porozumieć, zasiadłby za stołem jurorskim już od następnej edycji. - Cóż, wolałbym się na razie nie wypowiadać w tej sprawie. To jeszcze za wcześnie - powiedział nam choreograf. - Na razie mogę powiedzieć tylko tyle, że nie potwierdzam ani nie zaprzeczam tej informacji - dodał, dając do zrozumienia, że coś jest na rzeczy.

Ale druga kandydatura jest jeszcze bardziej zaskakująca. W TVN zastanawiają się podobno, czy nie zaoferować jurorskiego fotela Januszowi Józefowiczowi (51 l.). Jedyny problem jest taki, że ten może się okazać jeszcze bardziej kłopotliwy od Galińskiego, a ponadto nie zna się za bardzo na tańcu towarzyskim.

Na kogo by jednak nie postawiono, to oznacza to i tak, że najprawdopodobniej XI edycja "Tańca z gwiazdami" okaże się dla Piotra Galińskiego pożegnalną. Gdyby kózka nie skakała...

Zobacz również: Kup sobie auto Kammela!

Czytaj także: Co się dzieje z jurorem “Tańca z gwiazdami"!?

Komentarze

Skomentuj
 • Ula

  wolałabym, żeby dali sobie spokój z tym TZG i w tym czasie puszczali w tv coś ciekawszego... już naprawdę brakuje im chyba znanych osób, bo coraz częściej czytając kto tym razem zatańczy muszę się podpierać internetem i sprawdzać kto to wgl jest... 'taniec z gwiazdami'.. taaa, tymi gwiazdami to na obceną chwilę są prędzej sami tancerze...!

  04.04.2010 17:33
 • Zytka (gość)

  moze w tvn jest on niegrzeczny, ale na żywo np podczas pokazu swojej grupy tanecznej potrafi wlaczyc do show nawet najwiekszego gniota

  28.03.2010 16:46
 • boczek (gość)

  Powiedział prawdę (to co myślał) a jak wiadomo nie od dziś w pOLSCE nie mówi się prawdy bo jest to nie na miesjcu...

  27.03.2010 08:51
 • bajojajo (gość)

  no płakał to ja za nim nie będe

  26.03.2010 19:35
 • lila (gość)

  wolałabym, aby wimienili Gąsowskiego, grubas jest bardzo zarozumiały i irytujący

  26.03.2010 19:25
 • ... (gość)

  Tylko nie Józefowicz!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  26.03.2010 19:15

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×