chce się żyć w tv

Przeczytaj także:

"Ikar. Legenda Mietka Kosza". Dawid Ogrodnik zagra niewidomego pianistę! Jakie jeszcze plany zawodowe ma aktor? [WIDEO+DUŻO ZDJĘĆ]

„Ikar. Legenda Mietka Kosza” to film oparty na biografii tragicznie zmarłego w wieku 29 lat pianisty Mieczysława Kosza. W roli genialnego muzyka zobaczymy Dawida Ogrodnika. Partnerują mu m.in. Justyna Wasilewska, Piotr Adamczyk, Jacek Koman i Jowita Budnik. Film wyreżyseruje Maciej Pieprzyca. Za oprawę muzyczną odpowiada Leszek Możdżer. Prezentujemy zdjęcia z planu filmu!

18.11.2018Ikar

"Ojciec". Zobacz zwiastun nowego filmu z Dawidem Ogrodnikiem i Michaliną Olszańską! [WIDEO+ZDJĘCIA]

„Ojciec” to nowy projekt Artura Urbańskiego – reżysera nagrodzonego za „Bellissimę” na festiwalach filmowych w Gdyni oraz w Wenecji. Film wyprodukowała Wytwórnia Filmów Dokumentalnych i Fabularnych, odpowiedzialna za powstanie hitów: „Dziewczyna z szafy” Bodo Koxa i „Excentrycy, czyli po słonecznej stronie ulicy” Janusza Majewskiego. W rolach głównych Dawid Ogrodnik, Zygmunt Malanowicz, Karolina Porcari i Michalina Olszańska. „Ojciec” trafi do polskich kin 10 czerwca. Poniżej prezentujemy oficjalny zwiastun i plakat filmu.

25.05.2016Ojciec

"11 minut". Udany debiut nowego filmu Skolimowskiego w kinach

Jerzy Skolimowski ma podwójny powód do radości! Jego thriller „11 minut” nie tylko został krajowym kandydatem do Oscara w kategorii „Najlepszy Film Nieanglojęzyczny”, ale również zaliczył bardzo udany debiut na polskich ekranach. W premierowy weekend najnowszy film reżysera przyciągnął do kin ponad 37 000 osób. To rezultat blisko dwukrotnie lepszy od łącznego otwarcia dwóch poprzednich filmów Skolimowskiego – głośnych i obsypanych nagrodami produkcji „Essential Killing” i „Cztery noce z Anną”!

26.10.201511 minut

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×