"Chcę sprawić, by Edyta była postrzegana pozytywnie"

Mówi Sablewska o Górniak.

Multimedia

Menedżerka utalentowanej piosenkarki wyznała, na czym polega jej taktyka dotycząca rozwoju Edyty.

"Ona, wbrew temu, co się o niej sądzi, jest kobietą dojrzałą, z klasą i do tego fantastyczną matką. Potrafi też być uwodzicielska, seksowna. Chcę, by ten rok 20-lecia jej kariery stał się przełomowy, by wróciła na szczyty list przebojów"- podkreśla w rozmowie z "Twoim Imperium".

Maja wie, na czym polega problem. "W ciągu ostatnich lat zbyt wiele mówilo się o sprawach prywatnych Edyty Górniak, które zdecydowanie stawiały ją w oczach opinii publicznej w złym świetle. Zarzucano jej niedojrzałość emocjonalną i chimery. Moim zdaniem miało to duży wpływ na przebieg jej zawodowej kariery. Czas to zmienić. Na nowej płycie, na którą zbieramy materiał, odkryjemy nowe, nieznane dotąd oblicze Edyty"- mówi.

Optymistyczne podejście ma także Elżbieta Zapendowska: "Jestem przekonana, że Edyta jest na właściwej drodze. Trzymam za nią kciuki. Ona ma ogromne możliwości. Ważne by uwierzyła w to, co nagrywa. Bo nieautentyczność, wyłapana przez publiczność grozi klapą i cała praca agentki pójdzie na marne".

Czy Edyta nie zawiedzie i pokaże nam swoje możliwości?

Czytaj także: Czy Górniak znów będzie jedną z najpopularniejszych piosenkarek w Polsce? Górniak zatrudniła byłą menadżerkę Dody! Górniak dostanie 70 tysięcy za jubileusz

Komentarze

Skomentuj
  • Pi (gość)

    strata jak fiks jak ty i twoi znajomi nie będą Jej słuchać:))

    18.05.2010 20:15
  • Li (gość)

    Uważam że jest niezrównowazona.Głos ma ładny ale taki głos moze mie wiele osób tylko nie mieli szansy wepchac sie do telewizji, Nie zyczę jej żle ale jej kariera to koniec ja i wielu moich znajomych nie chce jej już suchac,

    18.05.2010 17:51

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×