Chce wreszcie normalności!

Głośno jest wszędzie o losach rozpadającego się związku Dariusza Krupy z Edytą Górniak. Rozwód wydaje się nieunikniony i dlatego Darek postanowił trochę posprzątać!

Multimedia

Pierwszy krok, jaki podjął Krupa to likwidacja dotychczasowej firmy producenckiej EG Production z inicjałami Edyty Górniak w nazwie. Na jej miejsce powstanie inna firma z tej branży i jak zapewnia Darek jej nazwa nie będzie miała nic wspólnego z Edytą Górniak.

Firma nie może przecież funkcjonować z nazwą, w której są inicjały osoby, której w niej nie ma ... - dodaje Krupa. W niezręcznej sytuacji, jaka powstała po odejściu Edyty od Darka taka decyzja była niezbędna.

Nie ma już mowy o jakichkolwiek zażyłościach w ich związku a tym bardziej w kwestiach finansowych. Jak dowiadujemy się z SE od kilku dni Edyta Górniak korzysta z usług menedżerskich firmy Rochstar.

Po rozwiązaniu tej kwestii Darkowi pozostaje jeszcze jeden, bodaj najważniejszy problem. Chodzi mianowicie o ich pięcioletniego synka Allana. Darek zapewnia, że będzie walczył o syna choć wie, że sądy najczęściej pozostawiają dzieci pod skrzydłem matki.

Darek strasznie martwi się o Allanka. Chłopczyk bardzo przeżywa tę sytuację. Raz jest z mamą, raz z tatą , a to nie jest dla niego dobre.- mówi znajomy pary, który chce pozostać anonimowy (SE).

Wszystko w rękach sądu, który wnikliwie zbada więzi psychologiczne pomiędzy dzieckiem a każdym z rodziców. Gdyby wydanie wyroku zależało od opinii znajomych pary sprawa byłaby prostsza. Wszyscy wiedzą jak dobrym i kochającym ojcem jest Darek. A wy jak myślicie, kto powinien opiekować się Allankiem?

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×