Chcesz być gwiazdą? Zrób skandal!

Celebryci z polskiego świata filmu, mody, muzyki i mediów wiedzą, jak sprawić, by o nich mówiono.

Multimedia

1 Doda

O królowej polskiego showbiznesu nie jest już tak głośno, jak kiedyś. Doda po tym, jak nazwała autorów Biblii "naprutymi winem" - zamilkła. A zaczęło się tak niewinnie. Kilka lat temu podbiła muzyczny rynek cukierkowymi przebojami, a jej wizerunek lukrowanej pop-gwiazdy podkreślały różowe, lateksowe ciuszki. Później wzięła m.in. udział w erotycznej sesji zdjęciowej ze swoim, byłym już dziś, mężem - Radosławem Majdanem i toczyła medialną wojnę na wizji z Justyną Steczkowską, która usłyszała od "Królowej": "Poza tym, że jesteś głupia, jesteś daltonistką".

2. Agnieszka Frykowska

W życiu musiało jej się naprawdę nudzić. Chyba dlatego postanowiła wziąć udział w programie "Big Brother" i bez obciachu, na oczach milionów widzów, uprawiała seks w jacuzzi. Próbowała się później tłumaczyć ze swojego sekscesu, ale robiła to dość nieudolnie. Kolorowe media bardzo szybko o tym zapomniały i Agnieszka wciąż jest pierwszą damą na polskich salonach.

  1. Jola Rutowicz

Nie ma chyba w Polsce osoby, która nie wiedziałaby, kim jest ta dziewczyna. Wychudzona brunetka o solarystycznej karnacji podbiła serca telewidzów, którzy z wypiekami na ustach śledzili jej losy w popularnym reality show "Big Brother". Szokowała na wizji prowokacyjnymi i skąpymi ciuszkami, mocnym makijażem i zamiłowaniem do koloru różowego. Ale nie tylko jej wygląd zewnętrzny miał znaczenie. Jola miała też wiele do powiedzenia. Twierdziła na przykład, że równik przecina Polskę w jej północnej części.

4. Kora

Podobno znaleziona u artystki marihuana była dla jej suczki - ale kto uwierzył w takie tłumaczenia? Przecież wcześniej otwarcie przyznawała, że nie odmawia sobie miękkich narkotyków. Skompromitowała prawicowego kandydata na prezydenta Krakowa, wspominając publicznie ich sadomasochistyczny związek z młodości. Przez lata okłamywała swego męża Marka Jackowskiego, że jest ojcem jej drugiego syna - Szymona. W rzeczywistości był nim jej obecny partner - Kamil Sipowicz.

5. Tomasz Jacyków

Wie doskonale, jak szokować i dobrze wyglądać. Stylista gwiazd nie szczędzi ostrych słów pod adresem źle ubranych Polaków. Nie ma się czemu dziwić, że nie przypadła mu do gustu moda polskiej ulicy, skoro twierdzi: "Wszyscy chcą kupić fantastyczny t-shirt z przeceny za 300 zł, a to niemożliwe. T-shirty pierwszej linii kosztują 1500 zł".

6. Anna Mucha

Bez niej ta lista mogłaby w ogóle nie istnieć. Brylowała w mediach od momentu kiedy rozstała się z długoletnim partnerem - Kubą Wojewódzkim. A na pytanie dziennikarzy, dlaczego nie wychodzi za mąż, odpowiadała, że od byle faceta woli wibrator. Nie schodziła też z języków, kiedy zaszła w ciążę. Dzieliła się wtedy z bulwarową prasą kolejnymi rewelacyjnymi przemyśleniami, m.in. o tym, że marzy o orgazmie podczas porodu...

7. Maciej Maleńczuk

Wyśmiewał się z polskich polityków w piosence Püdelsów - "Wolność słowa". Na rozdaniu "Fryderyków" pojawił się w psiej obroży na szyi prowadzony na smyczy przez żonę. Został aresztowany za pijaństwo w miejscu publicznym po festiwalu w Opolu i używał wulgarnych słów wobec policjantów. Wywołał erotyczny skandal w nieistniejącym już krakowskim klubie Miasto Krakoff. I wiele, wiele więcej.

8. Tymon Tymański

Aby uniknąć służby wojskowej, włożył sobie nożyczki do majtek i udawał przed komisją poborową wariata. Udało mu się. Kiedy głód zajrzał mu w oczy, zaczął pisywać felietony dla "Trybuny", choć wcześniej walczył z komuną. Największy skandal wywołał jednak, gdy związał się z nastoletnią córką swego kolegi muzyka Roberta Brylewskiego - Sarą. Dzisiaj wygłupia się w radiu Roxy, balansując na krawędzi politycznej poprawności.

9. Nergal

Upłynęło sporo lat, zanim naprawdę zaistniał w polskim showbiznesie. Pomógł mu związek z Dodą, a później głośne z nią rozstanie. Kiedy jedni nienawidzili go za to, że targał Biblię podczas swojego koncertu, inni trzymali kciuki, by wygrał walkę z nowotworem.

10. Kuba Wojewódzki

Skandal to jego drugie imię. Drwi z wszystkich świętości, ma gdzieś wszystko i wszystkich! A ataki na własną osobę tłumaczy słowami: "Jeżeli 50-letni facet prowadza się z 20-letnimi pannami, ma odrobinę za dużo kasy, jeździ luksusowymi autami, ma kilometrowy apartament w Warszawie i ciągłe oferty pracy, to każdy go chce ustrzelić". My trafiliśmy go na naszej liście.

Źródło: gazetakrakowska.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×