"Cheerliderki - cena wygranej" w TLC już 14 czerwca!

Bez cheerliderek trudno wyobrazić sobie mecz koszykówki lub futbolu amerykańskiego.

Multimedia

Są ikonami pokazów sportowych - piękne, pewne siebie i perfekcyjne. Ich codzienne zmagania, okupione ogromnym wysiłkiem oraz ciężką pracą, zobaczymy w programie "Cheerliderki - cena wygranej". Premiera programu w piątek, 14 czerwca, o godz. 21.30, na TLC.

Wiodącą postacią serii jest trenerka Alisha Dunlap - charyzmatyczna sportsmenka i doskonały manager w klubie Arkansas. Każda dziewczyna, która trafia pod jej skrzydła wie, że to, czego się od niej oczekuje to absolutna perfekcja. Zdają sobie z tego sprawę także matki przyszłych cheerliderek, które - marząc o sławie swych pociech - godzą się na mordercze treningi córek i stale popadają między sobą w konflikty.

Najbliższym celem Alishy jest występ jej elitarnego zespołu Youth Silver w finale krajowego konkursu cheerliderskiego. W drodze na te zawody zespół ma przed sobą jeszcze setki godzin ćwiczeń, wiele występów i wyjazdów - a wszystko pod okiem niezwykle wymagającej trenerki. Alisha to prawdziwy wulkan energii nie tylko w pracy. Jej szalone życie rodzinne obraca się wokół trzech młodych dziewcząt (w tym dwóch z zespołu Youth Silver), męża, pięciu piesków chihuahua i małpki marmozety o imieniu Chu Chu.

Czy zdeterminowanej trenerce i młodziutkiemu zespołowi Youth Silver uda się dostać do konkursu ogólnokrajowego? Czy ogromny wysiłek i wiele wyrzeczeń pomogą drużynie osiągnąć upragnione zwycięstwo? A może Alisha będzie musiała zadowolić się sukcesami pojedynczych dziewcząt?

Premiera programu "Cheerliderki - cena wygranej" na TLC w piątek, 14 czerwca, o godz. 21.30.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×