"Chemia". Zwiastun filmu o Magdalenie Prokopowicz

Amerykański magazyn "Variety" opublikował właśnie zwiastun filmu "Chemia", który przedstawia losy chorej na raka Magdaleny Prokopowicz - założycielki fundacji "Rak'n'Roll Wygraj Życie".

Multimedia

"Chemia" opowiada o losach Magdaleny Prokopowicz, polskiej działaczce społecznej, która mając 27 lat zachorowała na raka piersi, a podczas trwania chemioterapii, wbrew lekarzom urodziła dziecko. W 2009 r. założyła fundację "Rak'n'Roll Wygraj Życie". Film wyreżyserował mąż Magdaleny, Bartosz Prokopowicz, znany ze zdjęć do filmu "Dług". W roli głównej zobaczymy: Agnieszkę Żulewską i Tomasza Schuchardta. W pozostałych rolach wystąpią m. in. Danuta Stenka czy Eryk Lubos. "Chemia" jest to opowieść o niezwykłej miłości dwójki młodych ludzi balansujących na granicy życia i śmierci, miłości i szaleństwa. To film o niezwykłym uczuciu, dojrzewaniu i poszukiwaniu własnej tożsamości. O miłości silniejszej niż strach. O tym, że warto kochać tak, jakby jutra miało nie być.

Film zostanie pokazany na trwającym właśnie Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Karlowych Warach, w ramach sekcji "East of the West". Na festiwalu pokazane zostaną również inne polskie produkcje m.in. CZYTAJ TAKŻE: "CZERWONY PAJĄK" - SERYJNY MORDERCA Z POLSKI W KONKURSIE GŁÓWNYM FESTIWALU W KRALOWYCH WARACH Premiera w Polsce jak i na świecie odbędzie się 2 października 2015.

Zobacz zwiastun:

Komentarze

Skomentuj
  • Gabi (gość)

    Najnowszy film Chemia 2015 dostępny już online http://kinocda.pl/filmyonline/polski-film-chemia-2015-online/

    05.10.2015 18:45

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×