"Chicago Fire". Ognista premiera w październiku w Stopklatce TV! Poznaj bohaterską rodzinę Remizy 51

Honorowi i silni mężczyźni. Odważne i wrażliwe kobiety. Codziennie ryzykują życiem, by pomóc innym. Są jak rodzina. Każdego dnia kłócą się i godzą, ale gdy trzeba, walczą razem do końca. „Chicago Fire” to ognisty serial o pracy strażaków, który będzie miał swoją premierę 1 października w Stopklatce TV.

Multimedia

"Chicago Fire" od 1 października o 15:05 w Stopklatce TV - sprawdź program tv

„Chicago Fire” to trzymające w napięciu historie strażaków, ratowników medycznych i sanitariuszy, którzy tworzą bohaterską rodzinę Remizy 51. Serial zagląda za kulisy pracy najważniejszych służb, czuwających nad bezpieczeństwem mieszkańców „wietrznego miasta”, ukazując trudy, z którymi mierzą się ludzie, wykonujący jedne z najbardziej niebezpiecznych i stresujących zawodów. Widzowie zobaczą nie tylko ich spektakularne akcje ratownicze, ale także będą świadkami codziennego życia bohaterów i problemów, z którymi zmagają się po służbie.

Porucznik Matthew Casey (Jesse Spencer) jest w trakcie rozwodu i nieustannie sprzecza się z kolegą Kellym Severide’em (Taylor Kinney). Różnice między nimi pogłębia tragedia. Podczas jednej z akcji ginie ich kompan. Koledzy wzajemnie oskarżają się o to, kto jest odpowiedzialny za śmierć strażaka. Mimo to, kiedy otrzymują wezwanie, zakopują topór wojenny i ramię w ramię ruszają do walki z potężnym żywiołem - ogniem. Niektórzy bohaterowie mają na koncie wieloletnie doświadczenie, jak Chris Hermann (David Eigenberg) i poważnie zastanawiają się nad tym, jak wiele poświecili dla tej nobilitującej i wymagającej pracy. Nie tylko strażacy, ale też sanitariusze codziennie mierzą się z trudnymi sytuacjami, w których ratują ludzkie życie. W „Chicago Fire” zrobi się gorąco również dzięki trzymającym w napięciu scenom akcji, ale i za sprawą namiętnych romansów głównych bohaterów.

„Chicago Fire” to stworzony przez Michaela Brandta i Dereka Haasa amerykański serial, który był aż dziesięciokrotnie nominowany do Kryształowej Statuetki.

Zobacz galerię

TOP5 seriali Netfliksa

Komentarze

Skomentuj
  • tony (gość)

    SUPER!!!!

    02.10.2019 15:35
  • teleman (gość)

    Świetny serial! Czekam z niecierpliwością na kolejne odcinki!!!

    02.10.2019 15:34

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×