"Chilling Adventures of Sabrina" jeszcze powróci? Zakończenie serialu można jeszcze uratować?

Finał serialu "Chilling Adventures of Sabrina" podzielił widownię. Nie wszystkim spodobało się to, co stało się z Sabriną. Czy zakończenie serialu "Chilling Adventures of Sabrina" można jeszcze uratować?

Multimedia

Czas pożegnać "Chilling Adventures of Sabrina". Netfliksowa interpretacja przygód "Sabriny, nastoletniej czarownicy" dobiegła końca, choć zdania na temat finału serialu są mocno podzielone. Niektórzy liczą na to, że "Chilling Adventures of Sabrina" jeszcze powróci. Jakie są na to szanse? W dalszej części tekstu spoilery.

Zelda i Hilda z lat 90. gościnnie w finale serialu Netfliksa! Zobacz więcej

W finale serialu "Chilling Adventures of Sabrina" dużo się wydarzyło. Tytułowa bohaterka oddała życie za mieszkańców Greendale, co nie spodobało się widzom, którzy opłakują teraz jej śmierć. Zaskakujące zakończenie serialu Netfliksa skomentowała w jednym z wywiadów odtwórczyni głównej roli. Kiernan Shipka stwierdziła, że Sabrina to sprytna czarownica i jeśli tylko będzie chciała, to może znaleźć drogę powrotną. -Chcę wierzyć, że tak się właśnie wydarzy – powiedziała aktorka w rozmowie z Entertainment Tonight.

Ross Lynch, czyli Harvey z "Sabriny" gra w rockowym zespole. Czego jeszcze o nim nie wiecie?Zobacz więcej

Słowa aktorki dały widzom nadzieję na to, że serial o nastoletniej czarownicy jeszcze powróci. Przypominamy, że latem 2020 r. spekulowano, że "Chilling Adventures of Sabrina" może zostać przejęte przez HBO Max. Czy tak się stanie? Tego na razie nie wiadomo. Faktem jest, że decyzja Netfliksa o zakończeniu produkcji na 4. sezonie była dla wszystkich sporym zaskoczeniem. Roberto Aguirre-Sacasa chciał stworzyć 5. sezon i połączyć serial o Sabrinie z "Riverdale".

Wszystko jest możliwe w świecie Sabriny. Mam nadzieję, że ona wróci. Myślę, że wciąż możemy wybrać się do Riverdale. - dodała Kiernan Shipka.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • . (gość)

    Uważam, że połączenie obu seriali, kwestionowałoby kwestię magii w Riverdale, gdzie były takie momenty, gdzie można byłoby uwierzyć w duchy.

    08.01.2021 20:56

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×