"Chilling Adventures of Sabrina". Odcinek crossoverowy z "Riverdale"? Teraz to bardziej możliwe niż kiedykolwiek!

Dostępne na Netfliksie "Riverdale" oraz "Chilling Adventures of Sabrina" to dwa spośród najpopularniejszych seriali młodzieżowych wszechczasów. Mimo, że druga z wymienionych produkcji została już ostatecznie zakończona i miała swój finał, wielu fanów wciąż liczy, że niektóre z postaci czy wątków powrócą, chociaż częściowo, w serialu "Riverdale". Co na to Roberto Aguirre-Sacasa, twórca pracujący przy obu produkcjach?

Multimedia

"Chilling Adventures of Sabrina"

Wiadomo już, że netfliksowy serial "Chilling Adventures of Sabrina" nie zostanie rozbudowany o kolejne odcinki, ponieważ serial został skasowany po czterech sezonach i zaskakującym finale. Nie zważając na to, najwierniejsi fani wciąż liczą, że postaci bądź wątki z ich ulubionej produkcji pojawią się w jakiejś formie w innym niezwykle popularnym serialu młodzieżowym - "Riverdale".

Twórcy "Chilling Adventures of Sabrina" o szansach na odcinek crossoverowy

Całkiem prawdopodobne, że dokładnie na to samo liczy showrunner pracujący przy tworzeniu obu seriali, Roberto Aguirre-Sacasa. W wywiadzie udzielonym dla ET Online przyznał: – (...) Powiem ci, że mieliśmy mnóstwo dyskusji o tym, jak przenieść postacie z "Katy Keene" do "Riverdale" i z "Sabriny" do "Riverdale", więc powiem tak: jest to bardziej możliwe niż kiedykolwiek – stwierdził.

Bohaterowie serialu 7 lat po maturze. Sprawdź, co się u nich zmieniło!Zobacz więcej

Takie rozwiązanie poparłaby również Kiernan Shipka, odtwórczyni roli Sabriny, która po finale serialu "Chilling Adventures of Sabrina" przyznała, że chciałaby jeszcze wcielić się w tę postać.
– Mam nadzieję, że ona wróci. Myślę, że wciąż możemy wybrać się do Riverdale. Chyba mam nadzieję, że ona po prostu wyskakuje i mówi coś w stylu: "O rany! Wylądowałam w nie tym hrabstwie co trzeba!". I kończy się to tak, że zostaje tam na jakiś czas uwięziona. Myślę, że to by było zabawne – stwierdziła.

Zarówno "Chilling Adventures of Sabrina", jak i "Riverdale" dostępne są na Netfliksie!

Zobacz galerię

Źródło: Cover Video/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×