"Chilling Adventures of Sabrina". Premiera 2. sezonu szybciej niż myśleliśmy! Co czeka Sabrinę w nowych odcinkach? [ZWIASTUN+ZDJĘCIA]

Doskonałe wieści dla fanów serialu "Chilling Adventures of Sabrina". Premiera drugiego sezonu odbędzie się szybciej niż myśleliśmy! Co wydarzy się w nowych odcinkach przygód Sabriny - w połowie wiedźmy, w połowie śmiertelniczki? Sprawdź datę premiery 2. sezonu "Chilling Adventures of Sabrina"!

Multimedia

"Chilling Adventures of Sabrina" to mroczna opowieść o dorastaniu Sabriny, nastoletniej czarownicy. W jej historii aż kipi od przerażających zdarzeń, tajemnej wiedzy i, co oczywiste, czarnej magii. W tej utrzymanej w stylistyce Dziecka Rosemary i Egzorcysty adaptacji uznanego komiksu Sabrina musi pogodzić ze sobą dwie drzemiące w niej natury — czarownicy i śmiertelnika — oraz stawić czoła siłom zła, które zagrażają jej, członkom jej rodziny i codziennej rzeczywistości zwykłych ludzi.

Netflix idzie na ugodę z satanistami! Jak rozstrzygnięto spór o bóstwo z głową kozła? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

"Chilling Adventures of Sabrina" premiera 2. sezonu ogłoszona

Serial o przygodach Sabriny - w połowie wiedźmy, w połowie śmiertelniczki powróci z 2. sezonem już 5 kwietnia 2019 roku! W sieci pojawił się już pierwszy zwiastun nowych odcinków "Chilling Adventures of Sabrina".

Zobacz galerię

Nowych kontrowersji z pewnością nie zabraknie, bo całość zapowiada się mroczniej i bardziej niegrzecznie od 1. sezonu. Przypominamy, że wokół pierwszej części serialowych przygód Sabriny zrobiło się za sprawą sceny orgii, która została pokazana w 7. odcinku. Dochodzi do niej w domu głównej bohaterki. Kiedy 16-letnia Sabrina nie chce dołączyć do grupki znajomych, słyszy od jednej z koleżanek -Psujesz nam zabawę pastereczko, dołącz albo spadaj. Zbulwersowani sceną orgii widzowie twierdzili, że twórcy serialu przekroczyli granicę. Głos w sprawie zabrał również przedstawiciel chrześcijańskiej organizacji.

"Chilling Adventures of Sabrina" zwiastun 2. sezonu

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×