"Chirurdzy" sezon 16. Nowe odcinki "Grey’s Anatomy" na FOX! Kiedy polska premiera?

Serial "Grey’s Anatomy: Chirurdzy" powraca na antenę FOX z 16. sezonem. Ciesząca się niesłabnącym zainteresowaniem produkcja emitowana jest już od 14 lat, wciąż poszerzając grono fanów. Została dwukrotnie nagrodzona Złotym Globem i uhonorowana 5 nagrodami Emmy.

Multimedia

"Grey’s Anatomy: Chirurdzy" sezon 16. - premiera w środę, 13.11.2019 o godz. 22:00 na FOX! - sprawdź program tv

W najnowszej odsłonie "Chirurgów" widzowie nadal śledzić będą losy doktor Meredith Grey (Ellen Pompeo) i zespołu lekarzy ze szpitala Grey Sloan Memorial w Seattle, którzy na co dzień podejmują trudne decyzje dotyczące życia i śmierci. To nie tylko opowieść o zaskakujących i trudnych przypadkach medycznych, lecz także o przyjaźni i miłości. Lekarze odkrywają, że ani medycyna, ani życie codzienne nie mogą być zdefiniowane jako czarne albo białe.

TOP10 najpopularniejszych seriali zagranicznych o lekarzach [GALERIA]Zobacz więcej

Ostatni sezon zakończył się wydarzeniami, które wprowadziły niemałe zamieszanie w życie bohaterów. W najnowszych odcinkach Meredith, Richard (James Pickens Jr.) i Alex (Justin Chambers) muszą poradzić sobie po tym, jak zostali zwolnieni z Grey Sloan. Utrata pracy nie powstrzyma jednak Meredith przed diagnozowaniem i niesieniem pomocy tym, którzy tego potrzebują. Na zakręcie znalazła się ulubiona para widzów – Alex i Jo (Camilla Luddington). W 16. sezonie fani dowiedzą się, czy bohaterowie pokonają przeciwności i wyjdą z romantycznego impasu. Również Teddy (Kim Raver) i Owen (Kevin McKidd), którzy właśnie zostali rodzicami, wkraczają w nowy etap związku. Co przyniesie przyszłość?

Z dużych oczekiwań wobec nowego sezonu zdaje sobie sprawę James Pickens Jr. Aktor wcielający się w dra Richarda Webbera tak mówił o tym, czego mogą spodziewać się widzowie:

Będzie bardzo ciekawie. Wszyscy zostaną wystawieni na próbę. Zarówno ci, którzy pozostali w Grey Sloan, jak i ci, którzy muszą poszukać dla siebie nowego miejsca i przemyśleć, czego chcą w życiu zawodowym i prywatnym. To wszystko będzie obserwować publiczność.

Jak zacząć wszystko od zera? Ci bohaterowie z seriali całkowicie zmienili swoje życie! Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×