Chloe Rose Lattanzi jest córką Olivii Newton-John. Wokalistka dawniej rozkochała się w operacjach plastycznych!

Olivia Newton-John cieszyła się ogromną sławą. Chyba wszyscy pamiętają ją z filmu "Grease" i znają jej największe przeboje, jednak życie rodzinne artystki już nie jest tak powszechnie znane. Szkoda, bo córka Olivii Newton-John poszła w ślady swojej mamy i również jest aktorką oraz wokalistką! Zobaczcie, jak wygląda Chloe Rose Lattanzi.

Multimedia

Chloe Rose Lattanzi jest córką Olivii Newton-John. Wokalistka dawniej rozkochała się w operacjach plastycznych!

Olivia Newton-John ogromną sławę zdobyła dzięki filmowi "Grease". Ta produkcja zagwarantowała wokalistce i aktorce miejsce w świadomości wielu widzów, którzy już na zawsze będą kojarzyć ją z rolą naiwnej Sandy.

Podczas gdy Olivia Newton-John była powszechnie znana, to o nie wszyscy znają szczegóły jej osobistego życia. Tymczasem nieodżałowana artystka doczekała się córki, która poszła w jej ślady i zachwyca talentem oraz urodą!

Chloe Rose Lattanzi jest córką Olivii Newton-John i aktora Matta Lattanziego. Urodziła się 17 stycznia 1986 roku w Los Angeles. Co ciekawe, jej pradziadkiem ze strony mamy był Max Born, urodzony we Wrocławiu, zdobywca nagrody Nobla.

Oliwia Bieniuk widziała już film o swojej mamie. Trudno się nie wzruszyć czytając te słowa!Zobacz więcej

Chloe Lattanzi od 18 roku życia stale poprawia swoją urodę. Media donosiły, że kobieta na operacje plastyczne i zabiegi medycy estetycznej wydała ok. 500 000 dolarów! Ingerowanie we własną urodę sprawiło, że poczynania Lattanzi były przez wiele osób krytykowane. Spadł na nią duży hejt. W 2013 roku kobieta była na terapii, podczas której próbowała zwalczyć swoje uzależnienie od alkoholu i narkotyków.

Dzisiaj Chloe Lattanzi sprawdza się zarówno jako aktorka, jak i wokalistka. Zagrała w takich filmach jak m.in. "Duet serc", "Dead 7" czy "Rekinado 5: Efekt płetwiarniany". W 2020 roku celebrytka wzięła udział w australijskiej edycji "Tańca z gwiazdami".

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×