"Chłopaki do wzięcia". Bandziorek w końcu znalazł miłość? Jak się potoczyły losy jednego z najsłynniejszych "Chłopaków do wzięcia"?

Bandziorek przez lata uchodził za jedną z największych gwiazd i najbardziej charakterystycznych uczestników "Chłopaków do wzięcia". Mężczyzna od pewnego czasu nie występuje już programie. W jednym z ostatnich odcinków, w których brał udział, Bandziorek zaręczył się z poznaną w programie Danusią. Czy ich miłość przetrwała od tamtego czasu?

Multimedia

"Chłopaki do wzięcia" - w każdą niedzielę o godz. 21:00 i 21:30 w Polsat Play

"Chłopaki do wzięcia" to polski serial dokumentalny przedstawiający losy mężczyzn ze wsi i małych miasteczek, którzy nierzadko znajdują się w trudnej sytuacji życiowej, przez co mają problemy ze znalezieniem upragnionej miłości. Program jest nadawany od 2012 roku na antenie kanału Polsat Play. "Chłopaki do wzięcia" doczekali się do tej pory 21 sezonów.

Ryszard "Szczena" Dąbrowski powróci do MMA!? Jeden z uczestników programu rzucił mu wyzwanieZobacz więcej

Jak się potoczyły dalsze losy Bandziorka?

Jednym z głównych bohaterów wielu sezonów programu był Krzysztof, szerzej znany jako Bandziorek. Mężczyzna przez lata starał się znaleźć miłość. W ostatnim sezonie, w którym występował, wydawało się, że w końcu mu się udało. Po tym, jak mężczyzna postanowił przeprowadzić się na Mazury, poznał Danusię, z którą się związał i której po czasie postanowił się oświadczyć. Jego wybranka przyjęła oświadczyny, jednak od tamtego momentu Bandziorek nie występuje już w programie i jego dalsze losy przez dłuższy czas nie były powszechnie znane.

Przez lata fani programu mocno zżyli się z Bandziorkiem i pomimo, iż nie występuje on już w programie, to jego osoba nadal wzbudza ich ogromne zainteresowanie. Jak obecnie wygląda jego życie? Czy nadal tworzy on szczęśliwy związek z Danusią?

Zobaczcie naszą galerię i sprawdźcie, jak potoczyły się losy Bandziorka z "Chłopaków do wzięcia"!

Zobacz galerię

Tak mieszkają Jaruś i jego żona Gosia! Pokazujemy, jak wygląda ich małżeńskie gniazdkoZobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Gość (gość)

    Lepsze to niż polskie Pseudo Gwiazdy gdzie madia to nakręcają i manipulują ludźmi o ich lepszym niby życiu a oni się cieszą że dostają pizytywna komentarze ...tutaj w chłopakach przynajmniej Jaruś się ożenił i chyba się już rozwiódł Bandziorek lata za krowami ktoś Inny kocha Trampa bravo bravo bravo...

    07.07.2022 23:39
  • Ewa (gość)

    Ffuuu,jesteście,obleśni,,stara,do,wnuków!

    07.07.2022 22:50
  • M (gość)

    Bandziorek zrôb prześwietlenie płuc

    06.07.2022 20:20
  • Franio (gość)

    Nie ocenia się po wyglądzie liczy się całokształt

    06.07.2022 19:42
  • Docent Furman (gość)

    Szczena, Jareczek i Bandziorek to przecież totalni patole... Kto normalny chciałby za nich wyjść...

    06.07.2022 09:36
  • Baba (gość)

    Od kobiety duzo zalezy jak wyglada jej mężczyzna. Powinna porzadnie go domyć, zadbac o paznokcie, zęby...nie wyobrazam sobie zblizenia z tym facetem. Dzuwie sietej kobiecie ze nic z nim nue zrobila aby zmienić jego wyglaď chociazby higieniczny.

    24.06.2022 20:24
  • J34 (gość)

    Dziwię się tej kobiecie, obcować z tym szczerbaty i brudnym debilem to katastrofa (zobaczcie jego palce i paznokcie, wiecznie trzęsące się ręce to świadczy że embrjon w ciele matki się nie wykształcił do końca)

    24.06.2022 12:45
  • Erine (gość)

    Ojoj najlepiej krytykować, piękności się znalazły a słoma wyłazi z butów i w głowie siano się suszy.Botoksowe sztuczne nie wiadomo co.🤮

    22.06.2022 14:33
  • Bonzo (gość)

    Zajebisty jest

    22.06.2022 11:16
  • Dora (gość)

    A on mi się podoba ten usmiech palce lizać

    22.06.2022 09:25
  • Mala (gość)

    Jest to pokazywanie ludzi z pewnymi ułomnościami,po to żeby się z nich pośmiać., tak to odbieram

    21.06.2022 23:50
  • Dino (gość)

    Znalazły się tutaj damy, co tyłek mają wyżej niż głowę 🤪

    21.06.2022 16:33
  • trelemorele (gość)

    O znalazły się piękności. Dobrze że to nie wy decydujecie o życiu drugiego człowieka. KAŻDY MA PRAWO DO SZCZĘŚCIA I MIŁOŚCI. Jak chcesz oceniać człowieka to popatrz w lustro i zacznij od siebie. Dla kogoś możesz uchodzić za piękność ale są faceci dla których będziesz brzydka jak noc listopadowa. P.S. Wy oceniające po wyglądzie wam to kwas hialuronowy już mózg wyrażał do reszty. Nie liczy się wygląd a dusza człowieka. Za kilka lat ryj będziesz miała jak u buldoga po teraźniejszych zabiegach i nikt Cię nie zechce a taki brzydki bandziorek będzie się cieszył miłością bo on patrzy duszą a nie oczami.

    21.06.2022 15:05
  • Jola (gość)

    Ale znalazły sie wielkie damy nie krytykój kogos tylko popatsz na siebie do lusterka

    21.06.2022 13:42
  • Ola (gość)

    Powiem tak...On jest obleśny..natomiast dziwię się tej kobiecie która jest...Co ona w nim widzi.Nie jest brzydka kobietą.Stać ją na normalnego faceta. Jak można się całować z takim...

    21.06.2022 13:33
  • Mariola (gość)

    OOO RANY!!!!

    21.06.2022 13:07
  • Luc (gość)

    No szczególnie usmiech ujmujący. Ale każdy ma to co lubi.

    21.06.2022 11:40
  • nelka (gość)

    BANDZIORKA NAWET BYM NIE CHCIALA W TYLEK KOPNAC , A CO MOWIC O ZWIAZANIU SIE / ON JEST TAKI OBRZYDLIWY PASKUDNY , ZE FUUUUUUUU

    21.06.2022 08:17
  • Guno (gość)

    Ale macie nasrane glacach

    21.06.2022 07:15
  • QQ (gość)

    Przeszukując kanały natrafiłem na ten program i chwila wystarczyła aby stwierdzić ,że to DNO. Wybieranie osób poniżej normy intelektualnej i z niskim IQ aby inni mieli polewkę. Ludzie są różni , niektórzy już od urodzenia są na straconej pozycji. Promowanie PATOLOGII to dla niektórych stacji czysty zysk i ludzie to oglądają od początku do końca ?

    20.06.2022 21:50