chłopaki do wzięcia bohaterowie

"Chłopaki do wzięcia" zaręczyny. Nie tylko Bandziorek się oświadczył w programie! Pokazujemy, którzy z uczestników jeszcze się zaręczyli. Czy są już po ślubie?

Choć wielu nie daje im większych szans, to okazuje się, że niektórym uczestnikom "Chłopaków do wzięcia" udaje się znaleźć upragnioną miłość. Części z nich udało się nawet zaręczyć! Pokazujemy, którzy bohaterowie zdecydowali się uklęknąć przed ukochaną w programie. Okazuje się, że przed Bandziorkiem paru z nich już to zrobiło. Czy są już po ślubie?

10.08.2022Chłopaki do wzięcia

"Chłopaki do wzięcia". Tak wygląda gospodarstwo Henia! Pokazujemy jak mieszka rolnik, który przez lata próbował znaleźć miłość w telewizji

Pan Henio jest bez wątpienia jedną z najpopularniejszych postaci ostatnich edycji programu "Chłopaki do wzięcia". Rolnik przez bardzo długi czas poszukiwał wybranki, która zgodziłaby się do niego wprowadzić. Ostatnio pojawiło się światełko w tunelu, bowiem od pewnego czasu odwiedza go niejaka Marysia, co do której mężczyzna ma poważne plany. Pokazujemy, jak wygląda gospodarstwo Henia, na które od lat próbował on zaprosić potencjalne kandydatki na żonę.

07.08.2022Chłopaki do wzięcia

"Chłopaki do wzięcia". Im udało się znaleźć miłość! Tak wyglądają partnerki chłopaków, którym udało się spełnić marzenie o znalezieniu drugiej połówki

"Chłopaki do wzięcia" już od 10 lat cieszą się wśród telewidzów niesłabnącą popularnością. Od tego czasu przez program przewinęła się cała masa uczestników, którzy przez lata bezskutecznie poszukiwali swojej drugiej połówki. Nielicznym z nich się jednak udało i dziś dzielą oni swoje życie wspólnie ze swoimi wybrankami. Kto poza Jarusiem i Bandziorkiem znalazł jeszcze miłość w "Chłopakach do wzięcia"?

06.08.2022Chłopaki do wzięcia

"Chłopaki do wzięcia". Tak wyglądały zaręczyny Bandziorka! Zobaczcie, jak gwiazda programu poprosiła ukochaną o rękę! Jego zaręczynowy tort przejdzie do historii?

Bandziorek przez lata uchodził za jedną z największych gwiazd i najbardziej charakterystycznych uczestników "Chłopaków do wzięcia". Mężczyzna od pewnego czasu nie występuje już programie. W jednym z ostatnich odcinków, w których brał udział, Bandziorek zaręczył się z poznaną w programie Danusią. Zobaczcie, jak poprosił swoją ukochaną o rękę!

06.08.2022Chłopaki do wzięcia

"Chłopaki do wzięcia". Ujawniamy wiek gwiazd programu! Ile lat mają Jaruś, Bandziorek, Andelek i inni? Wielu z nich nie wygląda na swój wiek

"Chłopaki do wzięcia" już od 10 lat cieszą się wśród telewidzów niesłabnącą popularnością. Od tego czasu przez program przewinęła się cała masa uczestników, którzy pomimo otwartości w kwestii swoich spraw sercowych, starają się chronić pozostałe informacje na swój temat. Udało nam się dotrzeć do jednej z największych tajemnic programu, jaką jest wiek uczestników! Tylko u nas sprawdzicie, ile lat mają poszczególni bohaterowie programu. Okazuje się, że Jaruś jest starszy, niżby mogło się wydawać!

04.08.2022Chłopaki do wzięcia

"Chłopaki do wzięcia". Bandziorek w końcu znalazł miłość? Jak się potoczyły losy jednego z najsłynniejszych "Chłopaków do wzięcia"?

Bandziorek przez lata uchodził za jedną z największych gwiazd i najbardziej charakterystycznych uczestników "Chłopaków do wzięcia". Mężczyzna od pewnego czasu nie występuje już programie. W jednym z ostatnich odcinków, w których brał udział, Bandziorek zaręczył się z poznaną w programie Danusią. Czy ich miłość przetrwała od tamtego czasu?

04.08.2022Chłopaki do wzięcia

"Chłopaki do wzięcia". Stefan w końcu znalazł miłość! Gwiazda programu pochwaliła się swoją nową wybranką. Para już razem zamieszkała?

Fanom "Chłopaków do wzięcia" osoby Stefana nie trzeba przedstawiać. Wraz ze swoją siostrą Kariną są jednymi z największych gwiazd ostatnich sezonów programu. Niedawno słynne rodzeństwo postanowiło ogłosić radosną nowinę. Okazuje się, że Stefanowi w końcu udało się znaleźć miłość! Co wiadomo o jego nowej wybrance?

03.08.2022Chłopaki do wzięcia

"Chłopaki do wzięcia". Iras był doradcą premiera! Niezwykła przeszłość gwiazdy programu. "Premierowi się nie odmawia"

Ireneusz Jeż, znany również jako Iras był jednym z bohaterów ostatnich sezonów "Chłopaków do wzięcia". Mężczyzna, który dziś cieszy się statusem jednego z telewizyjnych celebrytów swego czasu odnosił naprawdę imponujące sukcesy. Miał on ważną rolę w rządzie, a także jest członkiem znanej kapeli punkrockowej "Defekt Muzgó". Co jeszcze wiadomo na temat słynnego Irasa?

29.07.2022Chłopaki do wzięcia

"Chłopaki do wzięcia". Sebastian przeszedł ogromną metamorfozę! Swego czasu nie jednej kobiecie mógłby zawrócić w głowie. "Ale z niego przystojniak!"

Sebastian, popularnie zwany Jezusem jest jedną z gwiazd ostatnich sezonów "Chłopaków do wzięcia". Jego znakami rozpoznawczymi są m.in. pokaźnej długości broda, włosy i paznokcie, które jak twierdzi, pomagają mu się asymilować z naturą. Okazuje się, że kiedyś mężczyzna wyglądał zupełnie inaczej. Z takim wyglądem nie miałby najmniejszego problemu ze znalezieniem miłości!

20.07.2022Chłopaki do wzięcia

Poprzednie Następne

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×