chłopaki do wzięcia henio

„Chłopaki do wzięcia”. Im udało się znaleźć miłość w programie! Sprawdźcie, jak wyglądają ich partnerki

„Chłopaki do wzięcia” już od dekady cieszą się wśród telewidzów niesłabnącą popularnością. Od tego czasu przez program przewinęła się cała masa uczestników, którzy przez lata bezskutecznie poszukiwali swojej drugiej połówki. Nielicznym z nich się jednak udało i obecnie dzielą oni swoje życie wspólnie ze swoimi wybrankami. Kto poza Jarusiem i Bandziorkiem znalazł jeszcze miłość w „Chłopakach do wzięcia”?

02.12.2022Chłopaki do wzięcia

„Chłopaki do wzięcia”. Tak wygląda gospodarstwo Henia! Pokazujemy jak mieszka rolnik, który przez lata szukał miłości w telewizji

Pan Henio jest bez wątpienia jedną z najpopularniejszych postaci ostatnich edycji programu „Chłopaki do wzięcia”. Rolnik przez bardzo długi czas poszukiwał wybranki, która zgodziłaby się do niego wprowadzić. Ostatnio pojawiło się światełko w tunelu, bowiem od pewnego czasu odwiedza go niejaka Marysia, co do której mężczyzna ma poważne plany. Pokazujemy, jak wygląda gospodarstwo Henia, na które od lat próbował on zaprosić potencjalne kandydatki na żonę.

30.11.2022Chłopaki do wzięcia

„Chłopaki do wzięcia”. Henio w końcu to zrobił! Widzowie długo na to czekali. Marysia nie posiadała się z radości po jego wyznaniu!

Pan Henio jest jedną z najpopularniejszych postaci ostatnich edycji „Chłopaków do wzięcia”. Po latach poszukiwań, rolnikowi w końcu udało się znaleźć partnerkę. Związał się on z Marysią, z którą obecnie wiedzie szczęśliwe życie na swoim gospodarstwie. W ostatnim odcinku programu w relacji pary doszło do przełomu. Widzowie długo na to czekali!

28.11.2022Chłopaki do wzięcia

„Chłopaki do wzięcia”. To koniec związku Henia i Marysi? Ostatnie nagranie wywołało istną burzę! Rolnik planuje zostawić swoją partnerkę?

Pan Henio jest jedną z najpopularniejszych postaci ostatnich edycji „Chłopaków do wzięcia”. Po latach poszukiwań, rolnikowi w końcu udało się znaleźć partnerkę. Jego związek z Marysią wzbudza jednak wśród widzów masę skrajnych emocji. Ostatnie nagranie, na którym pojawili się uczestnicy, wywołało wśród fanów programu istną burzę! Czyżby Henio planował rozstać się z Marysią?

25.11.2022Chłopaki do wzięcia

„Chłopaki do wzięcia”. Widzowie nie mogą znieść tego, jak Henio traktuje Marysię. Rolnik postanowił w końcu przerwać milczenie. Jak naprawdę wygląda jego związek z narzeczoną?

Pan Henio jest bez wątpienia jedną z najpopularniejszych postaci ostatnich edycji „Chłopaków do wzięcia”. Po latach poszukiwań, rolnikowi w końcu udało się znaleźć partnerkę. Związał się on Marysią, którą zdaniem wielu telewidzów wykorzystuje tylko do prac na swoim gospodarstwie. Po wielu tygodniach Henio postanowił w końcu odnieść się do tych oskarżeń. Co takiego powiedział?

07.11.2022Chłopaki do wzięcia

"Chłopaki do wzięcia". Henio szykuje się do ślubu!? Marysia oficjalnie stała się jego narzeczoną!

Pan Henio jest bez wątpienia jedną z najpopularniejszych postaci ostatnich edycji programu "Chłopaki do wzięcia". Rolnik przez bardzo długi czas poszukiwał partnerki, lecz w końcu mu się to udało. Jego wybranką została Marysia, z którą obecnie wiedzie on spokojne życie na swoim gospodarstwie. Okazuje się, że ich relacja rozwinęła się już na tyle, że ci postanowili zostać parą narzeczonych! Czyżby kolejny z "Chłopaków do wzięcia" miał niebawem stanąć na ślubnym kobiercu?

28.10.2022Chłopaki do wzięcia

"Chłopaki do wzięcia". Ile lat mają Jaruś, Bandziorek, Henio i inne gwiazdy programu? Ujawniamy wiek najpopularniejszych "Chłopaków do wzięcia"!

"Chłopaki do wzięcia" już od 10 lat cieszą się wśród telewidzów niesłabnącą popularnością. Od tego czasu przez program przewinęła się cała masa uczestników, którzy pomimo otwartości w kwestii swoich spraw sercowych, starają się chronić pozostałe informacje na swój temat. Udało nam się dotrzeć do jednej z największych tajemnic programu, jaką jest wiek uczestników! Tylko u nas sprawdzicie, ile lat mają poszczególni bohaterowie programu. Okazuje się, że Jaruś jest starszy, niżby mogło się wydawać!

07.10.2022Chłopaki do wzięcia

"Chłopaki do wzięcia". Pan Henio wystąpi w "Rolnik szuka żony"? Fani programu nie mają wątpliwości. Jednocześnie stawiają poważne zarzuty produkcji TVP

Pan Henio jest bez wątpienia jedną z najpopularniejszych postaci ostatnich edycji programu "Chłopaki do wzięcia". Mężczyzna, który jest z zawodu rolnikiem, od dłuższego czasu bezskutecznie próbuje znaleźć miłość. Wśród internautów pojawiły się głosy sugerujące, aby mężczyzna spróbował swoich sił w słynnym randkowym show, "Rolnik szuka żony". Większość z nich jednak podchodzi do tego pomysłu sceptycznie, stawiając przy tym poważne zarzuty słynnej produkcji TVP.

22.05.2022Chłopaki do wzięcia

"Chłopaki do wzięcia". Popularny uczestnik rozebrał się przed kamerami! DJ Kaczor wystąpił w słynnym kontrowersyjnym show

Jednym z najpopularniejszych uczestników obecnej edycji programu "Chłopaki do wzięcia" jest Tomasz, znany szerzej jako DJ Kaczor. Odkąd mężczyzna pojawił się w słynnych "Chłopakach", jego osoba budzi żywe zainteresowanie fanów programu. Ci ostatnio zauważyli, że DJ Kaczor wystąpił w programie, który od wielu miesięcy wzbudza w Polsce ogromne kontrowersje. Mowa o "Magii Nagości", w której uczestnicy umawiają się na randkę na podstawie oceny nagich ciał kandydatów.

16.05.2022Chłopaki do wzięcia

"Chłopaki do wzięcia". Widzowie są zachwyceni nowym uczestnikiem programu! "Aż w szoku jestem, że ktoś taki tu wystąpił"

Adam jest jednym z najnowszych uczestników obecnej edycji programu "Chłopaki do wzięcia". W ostatnim odcinku widzowie mogli lepiej poznać jego osobę i zainteresowania. Fani "Chłopaków" nie dowierzają, że mężczyzna jego pokroju ma problem ze znalezieniem dziewczyny i musiał zgłosić się do programu. Trzeba przyznać, że jego osiągnięcia robią wrażenie!

09.05.2022Chłopaki do wzięcia

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×