"Chłopaki do wzięcia". Jarek Mergner też miał propozycję walki w MMA? Jaruś ostro o Ryśku "Szczenie": "Z chłopaka zrobili pośmiechowisko"

"Chłopaki do wzięcia" to jeden z najpopularniejszych programów w polskiej telewizji. Audycja, która emitowana jest przez Polsat Play, od dawna budzi kontrowersje, ale jednocześnie widzowie bardzo interesują się życiem bohaterów, w tym Ryśka "Szczeny" Dąbrowskiego czy Jarka Mergnera.

Multimedia

Niedawna wszyscy fani programu "Chłopaki do wzięcia" żyli debiutem Ryśka "Szczeny" Dąbrowskiego w MMA! Popularny "Szczena" miał być w oktagonie zniszczony przez rapera Psychotropa, ale rzeczywistość okazała się inna! Rysiek, który przygotował się do walki, okazał się lepszy od swojego rywala, który w trakcie walki nabawił się kontuzji! Teraz wszyscy obserwują przemianę "Szczeny", który dzięki pieniądzom za wygraną w walce MMA-VIP zaczął dbać o rodzinę.

Teraz okazało się, że propozycję walki w MMA miał także inny uczestnik programu "Chłopaki do wzięcia", Jarek Mergner! Popularny Jaruś, który jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych oraz na portalu YouTube, opowiedział o propozycji i tym, dlaczego ją odrzucił! Jaruś powiedział:

Też mnie chcieli wziąć na tę walkę MMA. Ale ja nie chciałem, bo to wszystko dla ściemy było. Z tego Ryśka Szczeny po prostu sobie jaja robili, żeby tylko żarty zrobić. Idzie tam na pokaz i ktoś go tam obraża. Jak tak można obrażać go i wyzywać. (...) Sprawa jest taka, że z chłopaka zrobili, kurczę, pośmiechowisko.

Zbiórka pieniędzy dla Jarusia. Widzowie nie chcą pomóc bohaterowi programu!Zobacz więcej

Część fanów zgadza się z Jarusiem, uważając, że dobrze zrobił, odmawiając uczestnictwa w medialnej szopce. Inni natomiast uważają, że stracił dobrą okazję na zarobek. W komentarzach czytamy m.in. (pisownia oryginalna):

Nie ma co owijać kota bawełną..Chłopak zarabia głową.. Ma rentę i kontener od Państwa trochu dorobi na jagodach i jest zadowolony...Na swój własny sposób jasno podsumował całe te śmieszne walki i mimo swojej ułomności ma świadomość że gdyby w tym wziął udział byłby jedynie wabikiem i pośmiewiskiem w dodatku oszukanym na pieniądze..W tym show liczy sie tylko kasa a nie sposób walki czy osoby które walczą.. Brawa za rozsądek i mimo ewidentnej biedy nie zrobi wszystkiego żeby się sprzedać żeby gdzieś zaistnieć na minutę..

Jaruś. Powinieneś się zgodzić. Na tym można nieźle zarobić.

Po prostu i po prostu jedno i to samo szkoda Jarka że tak mówi dzienie coś jest nie tak z nim. Ludzie nie śmiejcie się z Jarka bo każdy może być na jego miejscu a zwłaszcza ten kto się śmieje że słabszych

Jarek żarty robili ze szczeny ale z Ciebie też jest niezłe pośmiewisko acz kolwiek szacun że jako "klon" potrafisz się dobrze sprzedać w całym tym necie. Także ćwicz jak nie do mema to gdzie indziej Cię wezmą. Kariera stoi otworem. Może na Wiejskiej jest Twoje miejsce tam też dobre kabarety kręcą 😂😂😂

Zgadzam się dobrze gadasz ale jeden szczegół jest ważny ten wasz program to też żart ludzie go oglądają i się z was śmieją tak czy siak życzę zdrowia i sukcesów.

Ryszard "Szczena" Dąbrowski wyznaje: "Piękna sprawa mieć rodzinę"! Fani zachwyceni jego zdjęciami z synkiem i Joanną Wielochą!Zobacz więcej

Co o tym sądzicie? Jarek Mergner podjął dobrą decyzję?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Małgośka (gość)

  Jarek ma rację że nie dał się sprzedać jak Rysiek który zrobił z siebie idiotę.

  23.07.2021 18:44
 • Kiki (gość)

  Dobrze zrobił że się nie sprzedał.wiekszosc z was własne rodziny by oddali na pożarcie lwa za kasę.

  22.07.2021 19:51
 • Inż. Rumcajs (gość)

  dla oglądalności robią z ludzi idiotów, że nie mogą znaleźć dziewczyn, to jest żerowanie na cierpieniu ludzi w ich samotności, bo można mieć trudności w znalezieniu partnerki życiowej, ale nie wolno tego upubliczniać robiąc z siebie pośmiewisko na całą Polskę. Podstawowym błędęm jaki zrobili bochaterowie ,,chłopaków..." jest zgłoszenie się do programu, bo trzeba aż do skutku szukać ns własną rękę

  21.07.2021 23:50
 • EuGene (gość)

  Więcej wykrzykników w treści nie dało się upchnąć?

  21.07.2021 19:18
 • Sam (gość)

  Po prostu jarek jest po prostu,po prostu wszystko jest po prostu,szczena jest po prostu,jagody są po prostu cały jarek i jego życie jest po prostu. Parodia po prostu po prostu parodia

  21.07.2021 19:11
 • Docent Furman (gość)

  Jareczek Mergner tak nadaje się na zawodnika MMA jak mój wacek na młotek... Żenada!

  21.07.2021 14:15

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×