"Chłopaki do wzięcia". Jaruś prosi internautów o pomoc! Do sieci wyciekło jego erotyczne nagranie!

Jaruś z programu "Chłopaki do wzięcia" znalazł się w trudnej sytuacji i prosi internautów o pomoc. Do sieci wyciekło bowiem erotyczne nagranie z jego udziałem. Filmik, który wysłał niewłaściwej dziewczynie krąży teraz po internecie, a chłopak nie wie, jak go usunąć!

Multimedia

"Chłopaki do wzięcia" to popularny program o mieszkańcach małych miasteczek i wsi, którzy poszukują partnerek na całe życie. Są w trudnej sytuacji, bo większość dziewcząt, które znali ze szkół, wyjechała do pracy do większych miast. Chłopcy dyskretnie poszukują kandydatek na żony, aby nie narazić się na śmieszność i kpiny. Na ogół są bez grosza i nie mają pomysłu na lepsze życie. Nie mają czym zaimponować dziewczętom.

Jednym z bohaterów "Chłopaków do wzięcia" jest Jarek Mergner. Ostatnio zrobiło się o nim głośno za sprawą kanału na Youtube. Chłopak stara się zdobyć popularność w sieci publikując filmiki o swojej kolekcji gier. Jaruś dopiero odkrywa jednak meandry internetu, a przez swoją nieostrożność znalazł się w poważnych tarapatach i teraz prosi internautów o pomoc.

Najlepsze programy dla beki! Co obejrzeć w TV dla poprawy humoru?Zobacz więcej

Bohater "Chłopaków do wzięcia" opublikował w sieci film, w którym ujawnia, że został oszukany przez pewną nieznajomą. Wysłał jej erotyczny filmik, który został bez jego zgody udostępniony w sieci.

Jakaś szelma dała filmik i zaczęła się ze mnie naśmiewać. Ja sobie tego nie życzę. Ona mnie prosiła, teraz się ze mnie naśmiewa. Jestem osobą poważną. Chciałbym, żebyście mi pomogli. Dziewczyna zrobiła mnie w konia. Zwyzywała mnie, zrobiła ze mnie durnia. Mój filmik udostępniła w internecie, a to tak nie powinno być. Odezwała się na Messengera u mnie, nagrała mi się z głupotami, potem zablokowała i już tych nagrań nie ma. A sama chciała. Ja tego nie dałem. Jeśli filmik nie zniknie, pójdę z tym na policję. Jestem osobą sławną, chodzę do kościoła, chciałbym, żeby mi nikt głowy nie zawracał. Nie chcę problemów. Jestem załamany. Tego się nie da ukryć - tłumaczy na nagraniu Jarek.

Jarek Mergner prosi teraz internautów o pomoc w usunięciu intymnego nagrania. Bohater "Chłopaków do wzięcia" zapowiedział również, że jeśli filmik nie zniknie z sieci, to zgłosi sprawę na policję.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Guest (gość)

  Ostatnio on sprzedaje przez Youtube podejrzane rzeczy,pokazuje je na filmikach bo ma kanał o nazwie Chłopak do wzięcia.

  Sprzedaje konsole,gry i różne smartfony, nie płaci podatków za sprzedaż.

  16.08.2019 23:49
 • Luki (gość)

  Wstyd śmiać się z niedorozwinietych ludzi....

  26.07.2019 11:42
 • gość (gość)

  Gwiazdy to mają Problemy !!!

  21.07.2019 21:19

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×