"Chłopaki do wzięcia". Joanna Wielocha zmieniła się nie do poznania! Jak dzisiaj wygląda Asia - była narzeczona Ryszarda "Szczeny"?

"Chłopaki do wzięcia" to jeden z najpopularniejszych programów telewizji Polsat, więc nie powinniśmy się dziwić, że uczestnicy show również zdobywają coraz większą popularność. Ostatnio na salonach zaczęła pojawiać się Joanna Wielocha i jesteśmy pod wrażeniem jej metamorfozy! Sprawdźcie, jak dzisiaj wygląda Asia, była narzeczona Ryszarda "Szczeny"!

Multimedia

JAK ZMIENIŁA SIĘ ASIA Z "CHŁOPAKI DO WZIĘCIA"?

"Chłopaki do wzięcia" drzwiami do kariery? Czemu nie! Chociaż pewnie nikt się tego nie spodziewał, to jednak widzowie pokochali bohaterów polsatowskiego programu. Jedną z gwiazd produkcji przez długi czas była Joanna Wielocha, która była związana z Ryśkiem "Szczeną". Tak, tym Ryszardem, draniem, który ukradł rower własnej matce.

Związek Asi i Ryśka był pełen sprzeczności oraz konfliktów. Raz Asia myślała, że jest w ciąży, ponieważ bolał ją ząb (!), a Rysiek już myślał, jak wymigać się od ewentualnego ojcostwa i próbował wyswatać swoją partnerkę z własnym kolegą... Para stale się rozchodziła i do siebie wracała, a Asia była dzielnie przy Ryśku nawet gdy ten przebywał w więzieniu. To właśnie wtedy Asia zamieszkała z jego matką. Związek jednak nie przetrwał i teraz Joanna jest szczęśliwą singielką. Zresztą zobaczcie sami!

Igor Jakubowski i Angelika Głaczkowska zamieszkali razem! Bokser zamierza wydać rapową płytę?Zobacz więcej

Joanna Wielocha już jakiś czas temu wycofała się z programu "Chłopaki do wzięcia", a dzisiaj nawet nie przypomina tej dziewczyny, którą była jeszcze kilka lat temu! Do tego sama przyznaje, że nie podoba się jej wizerunek jaki ma po programie, dlatego zainwestowała we własną edukację oraz postanowiła niemal całkowicie zmienić swoje życie.

Jesteśmy pod wrażeniem, bo dzisiejsza Asia to faktycznie zupełnie inna dziewczyna! Wielocha założyła konto na Instagramie, gdzie stale powiększa się grono jej obserwatorów, a do tego widać, że Asia już nie chce żyć w patologii. Zobaczcie, jak zmieniła się Joanna Wielocha!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • xyz (gość)

    Więcej botoksu nie było. Masakra.

    18.07.2019 21:01
  • gość (gość)

    zdecydowanie Piękna Blondynka

    18.07.2019 19:30

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×