"Chłopaki do wzięcia". Krzysztof "Bandziorek" zakochany! Uda mu się stworzyć szczęśliwy związek?

Krzysztof "Bandziorek" to jestem z bohaterów programu "Chłopaki do wzięcia", który jest emitowany na antenie Polsat Play. Okazuje się, że mężczyzna jest obecnie zakochany. Kim jest wybranka jego serca?

Multimedia

Bandziorek z "Chłopaków do wzięcia" zakochany!

Program "Chłopaki do wzięcia" w Polsat Play zadebiutował w 2012 roku. Opowiada o mieszkańcach małych wsi i miasteczek, którzy są po różnych przejściach i nie mogą znaleźć miłości. Mężczyźni szukają partnerek na całe życie, a zajmują się pracami dorywczymi, często na czarno. Jednym z głównych bohaterów jest Krzysztof, tzw. Bandziorek, który właśnie ogłosił, że jest zakochany!

Ryszard "Szczena" i Joanna Wielocha znowu są razem! Para zbiera pieniądze na remont domu matki Ryśka! Zobacz więcej

Bandziorek po wyjściu z więzienia poczuł się jak nowo narodzony. Znalazł pracę i do pełni szczęścia potrzebna mu była tylko kobieta. W końcu los się do niego uśmiechnął i na jego drodze pojawiła się Danuta. Krzysztof poznał ją na Mazurach, gdzie zaproponowano mu nową pracę.

Początkowo pani Danuta nie dawała szans tej znajomości, ale wkrótce to się zmieniło. - Zaczęliśmy szczerze rozmawiać całą noc i tak to się wszystko zaczęło - zdradza kobieta. Bandziorek szybko poczuł, że to miłość. Zaproponował nawet Danucie, że będzie jej oddawać zarobione pieniądze. Choć wybranka jego serca nie zgodziła się na to, teraz przyznaje, że to bardzo ją wzruszyło. Nie ukrywa także, że wiele osób dziwi się, że zdecydowała się na ten związek. - Tyle facetów było, a ja Bandziorka wzięłam - wskazuje.

Na jaw wychodzą nowe fakty z życia "Napoleona". Fani programu będą zszokowani!Zobacz więcej

Przypomnijmy, że Krzysztof był w więzieniu za agresję wywołaną alkoholem. Obecnie wciąż raczej nie stroni od alkoholu. Co na to Danuta? - Ja mu nie zabronię, pracuje ciężko, to jednego piwka czemu ma nie wypić. Toż to wszystko jest dla ludzi, ale nie żeby chlał, bo ja miałam męża alkoholika i wiem, co to znaczy. Napatrzyłam się w swoim życiu i namęczyłam. Jeżeli będzie mu zależeć, to będzie ze mną, jeśli nie, to straci mnie - zaznacza.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Mea (gość)

    Cóż, jak widać każdemu pisana jest pewna rola w życiu innej osoby. Nasze losy przeplatają się w najmniej oczywistych momentach. Fascynujące. Powodzenia Krzysztof i Danuta .

    06.02.2021 19:26

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×