chłopaki do wzięcia nowe odcinki

"Chłopaki do wzięcia". Ryszard "Szczena" Dąbrowski wróci do MMA? Jeden z uczestników programu chce z nim walczyć. "Rychu! Czekam na Ciebie!"

Ryszard "Szczena" Dąbrowski zyskał popularność za sprawą swojego wieloletniego udziału w "Chłopakach do wzięcia". Po pewnym czasie, gdy mężczyzna odszedł z programu, ponownie zaistniał w świecie mediów, ale już jako zawodnik MMA w federacji Marcina Najmana. Czyżby za jakiś czas miała się odbyć kolejna walka z jego udziałem? Okazuje się, że jeden z obecnych bohaterów "Chłopaków do wzięcia" rzucił mu wyzwanie!

20.06.2022Chłopaki do wzięcia

"Chłopaki do wzięcia". odcinki 291- 300. Nowa wybranka Henia odwiedzi go na gospodarstwie, a Stefan przefarbuje włosy na niebiesko. [STRESZCZENIA ODCINKÓW]

"Chłopaki do wzięcia" - w najnowszych odcinkach będzie się działo u uczestników słynnego programu Polsat Play. Henio w końcu dopnie swego i uda mu się zaprosić na swoje gospodarstwo Marysię. Z kolei kariera disco polo Andelka nabierze rozpędu i pojawi się przed nim perspektywa występu na żywo na jednym z koncertów. Natomiast Stefan pod wpływem byłej dziewczyny Pączusia przefarbuje włosy na niebiesko. Co się jeszcze wydarzy?

27.05.2022Chłopaki do wzięcia

"Chłopaki do wzięcia". Jaruś wyznał całą prawdę o swoim małżeństwie! Jego fani długo czekali na te wieści

Bez wątpienia jednym z najważniejszych wydarzeń w historii "Chłopaków do wzięcia" był niedawny ślub Jarusia, który jest jednym z ulubionych uczestników słynnego programu. Jakiś czas temu fani Jarka zaczęli się coraz bardziej obawiać tego, że jego małżeństwo mogło się jednak rozpaść. W związku z narastającymi spekulacjami dotyczącymi jego związku, Jaruś postanowił wydać zaskakujące oświadczenie, w którym wyznaje całą prawdę o swoim związku z Gosią.

26.05.2022Chłopaki do wzięcia

"Chłopaki do wzięcia". Jaruś zareagował na spekulacje o końcu jego małżeństwa! Jego najnowszy filmik rozwiewa wszelkie wątpliwości

Bez wątpienia jednym z najważniejszych wydarzeń w historii "Chłopaków do wzięcia" był niedawny ślub Jarusia, który jest jednym z ulubionych uczestników słynnego programu. Jakiś czas temu fani Jarka zaczęli się coraz bardziej obawiać tego, że jego małżeństwo mogło się jednak rozpaść. W najnowszym opublikowanym przez Jarusia nagraniu, uczestnik popularnych "Chłopaków" postanowił rozwiać wszelkie wątpliwości związane z jego małżeństwem z Gosią.

21.05.2022Chłopaki do wzięcia

"Chłopaki do wzięcia" odcinki 283-288. Karina będzie miała nowego chłopaka, a Andelek zostanie gwiazdą disco polo? [STRESZCZENIA ODCINKÓW]

"Chłopaki do wzięcia" - w najnowszych odcinkach będzie się działo u uczestników słynnego programu Polsat Play. Andelek zostanie zaproszony do domu lokalnej gwiazdy disco polo, a Karinie wpadnie w oko chłopak, z którym już miała kiedyś do czynienia. Z kolei pan Henio pozna kobietę, która w końcu będzie odpowiadać jego wymaganiom. Co się jeszcze wydarzy?

28.04.2022Chłopaki do wzięcia

"Chłopaki do wzięcia". To koniec małżeństwa Jarusia? Fani zauważyli bardzo ważny szczegół!

Bez wątpienia jednym z najważniejszych wydarzeń w historii "Chłopaków do wzięcia" był ślub Jarusia, który jest jednym z ulubionych uczestników słynnego programu. Jeszcze niedawno widzowie cieszyli się szczęściem uczestnika, któremu po latach starań w końcu udało się odnaleźć miłość. Czyżby jednak jego szczęście nie trwało zbyt długo? Fani, którzy na co dzień śledzą Jarka w mediach społecznościowych zauważyli niepokojący szczegół, który może świadczyć o tym, że jego małżeństwo należy już do przeszłości.

25.04.2022Chłopaki do wzięcia

"Chłopaki do wzięcia". Jaruś wyląduje na bruku!? Co będzie z jego małżeństwem? Fani poważnie zaniepokojeni

Bez wątpienia jednym z najważniejszych wydarzeń w historii "Chłopaków do wzięcia" był ślub Jarusia, który jest jednym z najpopularniejszych uczestników słynnego programu. Jeszcze niedawno widzowie cieszyli się szczęściem uczestnika, któremu po latach starań w końcu udało się odnaleźć miłość. Okazuje się jednak, że fani mają pewne obawy co do sytuacji, w której aktualnie znalazł się Jaruś.

21.04.2022Chłopaki do wzięcia

"Chłopaki do wzięcia". Nowa "teściowa" Jarusia w ogniu krytyki fanów! Doprowadzi do rozpadu małżeństwa? "Biedny Jaruś"

Za nami pierwsze odcinki najnowszego sezonu programu "Chłopaki do wzięcia". Mogliśmy w nich oglądać przygotowania Jarusia do ślubu z jego przyszłą żoną. Widzowie mieli również okazję poznać przyszłą "teściową" Jarka. Kobieta nie zrobiła najlepszego wrażenia na fanach programu, którzy dali temu wyraz w mediach społecznościowych.

11.04.2022Chłopaki do wzięcia

"Chłopaki do wzięcia". Odcinek 145. o zmarłym "Napoleonie" w TV! [KIEDY PREMIERA? GDZIE OBEJRZEĆ?]

Przed nami 145. odcinek programu "Chłopaki do wzięcia". To właśnie w tym odcinku produkcja dokumentalnego formatu pożegna zmarłego w grudniu 2017 roku Romana Paszkowskiego, czyli uwielbianego przez widzów "Napoleona". Kiedy premiera odcinka poświęconego zmarłemu "Napoleonowi"? Gdzie będzie można obejrzeć 145. odcinek programu "Chłopaki do wzięcia"? Sprawdź szczegóły!

01.04.2018Chłopaki do wzięcia

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×