"Chłopaki do wzięcia" odcinek 300. Daniel opowiada o tragicznym wypadku. Dlatego jest samotny? Co wydarzy się w finale 21. sezonu programu?

Fani programu "Chłopaki do wzięcia" muszą przygotować się na przerwę w nadawaniu premierowych odcinków swojego ulubionego show. Wielkimi krokami nadchodzi finał 21. sezonu "Chłopaków do wzięcia" i jednocześnie 300. odcinek programu! To tam o tragicznym wypadku opowie Daniel. Dlatego jest samotny? Sprawdźcie, co wydarzy się w finale "Chłopaków do wzięcia"!

Multimedia

"Chłopaki do wzięcia" odcinek 300 - w niedzielę, 26 czerwca 2022 roku, o godzinie 21:30 na antenie Polsat Play

Ich losy śledzimy już od 10 lat (21 sezonów). Przez program "Chłopaki do wzięcia" przewinęło się kilkudziesięciu bohaterów. Najbardziej znani to Bandziorek, Szczena czy Jaruś.

Niektórzy z nich poznali swoje bratnie dusze, części się to nie udało i nadal próbują. Perypetie innych można by opisać stwierdzeniem „to skomplikowane”. Czasem, jak w przypadku Daniela, los nie był dla nich zbyt przychylny, a miłość miała tragiczny wymiar. Inni jak Stefan czy Dariusz bardzo dbają o swój wizerunek i wierzą, że elegancki wygląd przykuje uwagę potencjalnych partnerek.

Tym "Chłopakom do wzięcia" udało się znaleźć miłość w programie. Jak wyglądają ich partnerki?Zobacz więcej

Najsłynniejsze dwa przykłady chłopaków, którzy nie są już do wzięcia to Robert "Tancerz" i Jaruś. Obaj są już po ślubie i w obu przypadkach kamera towarzyszyła im podczas ceremonii (odcinki sezonu 20 i 21). Są też nowi bohaterowie, którzy dzięki programowi znaleźli druga połówkę, to Łukasz "Pan Eksperyment", Hadzi i oczywiście Pan Henio. Pamiętne są również kultowe cytaty z serialu np. „Dajcie mnie kawkie” czy „Ryszard, draniu oddaj mi rower”, które na stałe weszły nie tylko do rozmów fanów produkcji.

Bohaterowie "Chłopaków do wzięcia" zdobyli ogromną popularność i sympatię widzów, a serial jest jedną z najlepiej oglądanych pozycji w Polsat Play. Popularności serialu istotnie wpłynęła również na kształt tego kanału. Co tydzień łączna widownia emitowanych w telewizji odcinków serialu oscyluje w okolicy 2 milionów widzów. Nowe serie cieszą się ogromnym zainteresowaniem widzów na całym świecie, dlatego nic dziwnego, że widzowie z niecierpliwością czekają na kolejne odcinki.

Tak mieszka Henio! Pokazujemy jak wygląda gospodarstwo rolnika, który przez lata próbował znaleźć miłość w telewizjiZobacz więcej

Przed nami emisja 300. odcinka "Chłopaków do wzięcia", gdzie historię swojego życia i swojej samotności opowie Daniel. Chociaż wzruszenie będzie odbierać mu mowę, opowie o tragicznym wypadku.

Chciałbym mieć dzieci. Dwoje. Albo jedno. Inaczej się żyje i świat jest inny. A tak to, co z tego... Nic z tego. (...) Ciężko mi było zapomnieć o niej. Jak gadam o tym, to płakać mi się chce. (...) Jakoś trzeba pogodzić się z tym losem. (...) Jakby wypadku nie było, to może wszystko byłoby dobrze i by się ułożyło w życiu. (...) A tak to... trudno się mówi - wyznaje zrezygnowany Daniel.

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×