"Chłopaki do wzięcia". Oni spełnili swoje marzenia o posiadaniu potomstwa. Szczena, Super Mario, Stanisław i nie tylko. Co wiadomo na temat ich dzieci?

Wśród uczestników, którzy przez lata pojawiali się w "Chłopakach do wzięcia" znajduje się całkiem spore grono ojców. Niektórzy z nich zostali nimi w trakcie trwania programu, inni jeszcze przed swoim występem. Zobaczcie, którym "Chłopakom do wzięcia" udało się poznać smak ojcostwa.

Multimedia

"Chłopaki do wzięcia" to polski serial dokumentalny przedstawiający losy mężczyzn ze wsi i małych miasteczek, którzy nierzadko znajdują się w trudnej sytuacji życiowej, przez co mają problemy ze znalezieniem upragnionej miłości. Program jest nadawany od 2012 roku na antenie kanału Polsat Play. "Chłopaki do wzięcia" doczekali się do tej pory 21 sezonów.

Iras był doradcą premiera! Niezwykła przeszłość gwiazdy programu. "Premierowi się nie odmawia"Zobacz więcej

"Chłopaki do wzięcia" - oni zostali ojcami

Niewątpliwie jednym z największych marzeń wielu kawalerów, którzy występowali w "Chłopakach do wzięcia", było nie tylko znalezienie miłości, ale również doczekanie się potomstwa. Niektórym z nich się to udało, inni zaś jeszcze przed swoim występem w programie posiadali już dzieci. Niewątpliwie najbardziej znanym ojcem z "Chłopaków do wzięcia" jest Ryszard "Szczena" Dąbrowski, który z poznaną w trakcie trwania programu Joanną Wielochą wydał na świat synka Marcela. Z czasem okazało się, że Ryszard ma także córkę z byłą przyjaciółką biologicznej matki swojego syna.

Popularny "Szczena" nie jest jednak jedynym ojcem, który miał okazję występować w "Chłopakach do wzięcia". Kto należy jeszcze do tego grona?

Zobaczcie naszą galerię i sprawdźcie, którzy z "Chłopaków do wzięcia" mieli okazję poznać smak ojcostwa!

Zobacz galerię

Jak kiedyś wyglądał Sebastian "Jezus"? Przed udziałem w programie mógłby mieć każdą! "Ale z niego przystojniak!"Zobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
 • Morfeusz (gość)

  Szczena Fighter hehe.

  28.07.2022 20:45
 • Morfeusz (gość)

  Szczena Fighter hehe.

  28.07.2022 20:45
 • Morfeusz (gość)

  Szczena Fighter hehe.

  28.07.2022 20:45
 • Katarzyna (gość)

  Szczena wydał na świat synka??? Autorze artykułu, chyba potrzebna pilnie lekcja biologii....

  27.07.2022 19:49
 • Zorro (gość)

  I tak...rośnie patologia.

  27.07.2022 10:34
 • Widz (gość)

  Syn pana Stasia to Andrzej a nie Adam

  27.07.2022 07:27

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×