"Chłopaki do wzięcia". Oto najsłynniejsze uczestniczki w historii programu! Joanna Wielocha, Karina, pani Aniela i inne. Czy pamiętacie pierwszą dziewczynę Szczeny?

Widzowie już od 10 lat mogą śledzić losy uczestników słynnego programu "Chłopaki do wzięcia". Przez ten czas, przez produkcję Polsay Play przewinęła się nie tylko masa uczestników, ale i uczestniczek! Kobiety występujące w programie nie raz potrafiły przyćmić swoją osobą głównych bohaterów. Zobaczcie, kim były najsłynniejsze uczestniczki w historii "Chłopaków do wzięcia"! Pamiętacie je wszystkie?

Multimedia

"Chłopaki do wzięcia" - w każdą niedzielę o godz. 21:00 i 21:30 w Polsat Play

"Chłopaki do wzięcia" to polski serial dokumentalny przedstawiający losy mężczyzn ze wsi i małych miasteczek, którzy nierzadko znajdują się w trudnej sytuacji życiowej, przez co mają problemy ze znalezieniem upragnionej miłości. Program jest nadawany od 2012 roku na antenie kanału Polsat Play. "Chłopaki do wzięcia" doczekali się do tej pory 21 sezonów.

Przez te wszystkie lata program wykreował dziesiątki bohaterów, którzy obecnie cieszą się statusem celebrytów. Warto tutaj wspomnieć chociażby o Ryszardzie "Szczenie" Dąbrowskim, Jarusiu, Bandziorku, Andelku, Sebastianie "Jezusie", czy Karinie i Stefanie.

Stefan w końcu znalazł miłość! Gwiazda programu pochwaliła się swoją nową wybrankąZobacz więcej

Najsłynniejsze uczestniczki w historii "Chłopaków do wzięcia"

Choć "Chłopaki do wzięcia" to produkcja skupiające się na miłosnych perypetiach występujących w niej kawalerów, to przez 10 lat programu wielokrotnie pojawiały się w nim również uczestniczki, które nie raz potrafiły przyćmić głównych bohaterów produkcji. Widzowie z pewnością pamiętają występy mamy Jarusia - pani Anieli - której teksty mają już status kultowych. Fanom "Chłopaków do wzięcia" nie jest również obca postać Joanny Wielochy, byłej już wybranki "Szczeny", która przez wiele sezonów była jedną z głównych gwiazd programu. Zainteresowanie telewidzów budzi również osoba Kariny, która od kilku edycji programu występuje w nim wspólnie ze swoim bratem Stefanem. Charyzmatycznych uczestniczek "Chłopaków do wzięcia" było jednak o wiele więcej!

Zobaczcie naszą galerię i sprawdźcie, kim są najsłynniejsze uczestniczki "Chłopaków do wzięcia!

Zobacz galerię

Tak mieszkają Jaruś i jego żona Gosia! Pokazujemy, jak wygląda ich małżeńskie gniazdkoZobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×