"Chłopaki do wzięcia". Pan Henio wystąpi w "Rolnik szuka żony"? Fani programu nie mają wątpliwości. Jednocześnie stawiają poważne zarzuty produkcji TVP

Pan Henio jest bez wątpienia jedną z najpopularniejszych postaci ostatnich edycji programu "Chłopaki do wzięcia". Mężczyzna, który jest z zawodu rolnikiem, od dłuższego czasu bezskutecznie próbuje znaleźć miłość. Wśród internautów pojawiły się głosy sugerujące, aby mężczyzna spróbował swoich sił w słynnym randkowym show, "Rolnik szuka żony". Większość z nich jednak podchodzi do tego pomysłu sceptycznie, stawiając przy tym poważne zarzuty słynnej produkcji TVP.

Multimedia

"Chłopaki do wzięcia" - w każdą niedzielę o godz. 21:00 i 21:30 w Polsat Play

"Chłopaki do wzięcia" to polski serial dokumentalny przedstawiający losy mężczyzn ze wsi i małych miasteczek, którzy nierzadko znajdują się w trudnej sytuacji życiowej, przez co mają problemy ze znalezieniem upragnionej miłości. Program jest nadawany od 2012 roku na antenie kanału Polsat Play. "Chłopaki do wzięcia" doczekali się do tej pory 21 sezonów.

Jednym z najpopularniejszych bohaterów ostatnich edycji "Chłopaków" jest pan Henio, rolnik w wieku emerytalnym, poszukujący od dłuższego czasu ukochanej, która wprowadziłaby się do niego na gospodarstwo i pomagała mu w codziennych pracach. Póki co, mężczyzna nadal poszukuje tej jedynej

Jaruś zareagował na spekulacje o końcu jego małżeństwa! Postanowił rozwiać wszelkie wątpliwościZobacz więcej

Pan Henio wystąpi w "Rolnik szuka żony"? Fani programu nie mają wątpliwości

Na jednej z największych grup fanów "Chłopaków do wzięcia" na Facebooku, rozgorzała dyskusja na temat tego, czy Pan Henio, który jest emerytowanym rolnikiem, powinien spróbować swoich sił w słynnym randkowym programie TVP "Rolnik szuka żony". Choć pojawiły się głowy poparcia dla tego pomysłu, to zdecydowana większość internautów podeszła do niego sceptycznie. I to bynajmniej przez wzgląd na aparycję Pana Henia.

Zdaniem większości fanów, Pan Henio nie miałby szans dostać się do popularnego "Rolnika", ponieważ w porównaniu do dotychczasowych uczestników słynnego show TVP, nie jest dostatecznie medialny i zamożny, a sam program nie ma już zbyt wiele wspólnego z rolnictwem.

Tam są rolnicy z kasą i atrakcyjni medialnie, co taki Henio z tym konikiem na wozie może zaoferować widzowi?

Niemożliwe, tam tylko dobrze sytuowani mogą brać udział🙂

Nie ma warunków

Henio ma za mało hektarów i za skromną chatkę. Która pani chciałaby do niego przyjść?

Tam to raczej już biznesmeni sami. Z rolnictwem ten program już ma niewiele wspólnego - można przeczytać wśród komentarzy na grupie "Chłopaki Do Wzięcia - Fani programu" na Facebooku.

Waszym zdaniem internauci mają rację?

Zobacz galerię

Oni zrobili największe wrażenie na widzach! Oto ulubieni uczestnicy słynnego programuZobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Sylwia (gość)

    Z niego taki rolnik jak ze mnie. Nic mu nie pomoże nawet "Rolnik szuka żony" Jedyne co to "Ślub od pierwszego wejrzenia" 🤣😂

    23.05.2022 12:11

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×