"Chłopaki do wzięcia". Ryszard "Szczena" Dąbrowski i Joanna Wielocha wzięli ślub? Zdradził ich jeden szczegół!

Wygląda na to, że Ryszard "Szczena" Dąbrowski i Joanna Wielocha są już po ślubie! Parę znaną z programu "Chłopaki do wzięcia" zdradził jeden szczegół w mediach społecznościowych. Czy można im już gratulować? Oto, co udało nam się ustalić.

Multimedia

Para z "Chłopaków do wzięcia" już po ślubie?!

Ryszard "Szczena" Dąbrowski i Asia Wielocha, czyli bohaterowie programu "Chłopaki do wzięcia" idą jak burza! Jakiś czas temu pisaliśmy o tym, że para powitała na świecie swoje pierwsze dziecko. Dumny tata o narodzinach małego Marcela poinformował w lutym br. -Cała Rodzinka - mogliśmy przeczytać na profilu Szczeny w mediach społecznościowych.

"Szczena" i Joanna zostali rodzicami? Jak ma na imię ich synek?Zobacz więcej

Internauci spekulują teraz, że Szczena i Asia postanowili wreszcie zalegalizować swój związek. Zakochanych zdradził jeden szczegół - jaki? Joanna Wielocha uzupełniła niedawno swój profil w mediach społecznościowych i dodała nazwisko partnera - teraz figuruje w sieci jako Joasia Wielocha (Dąbrowska). Czy to jednak wystarczający dowód na to, że Szczena i Asia wzięli ślub?

Fani programu "Chłopaki do wzięcia" przecierają oczy ze zdumienia, ale na razie pozostają im jedynie domysły. Asia i Szczena w żaden inny sposób nie potwierdzili, że są już po ślubie.

Tak czy siak, życzymy im szczęścia!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Aga (gość)

    Szczęścia życzę im na nowej drodze życia.Synek śliczny.

    25.03.2021 21:12
  • Ada (gość)

    Jak dla mnie to ta para to banda nierobow mi nikt na nic nie dał i mam wszystko dzięki ciezkiej pracy a też w domu było różne

    23.03.2021 19:09
  • Justi (gość)

    Na początku, miłość, szczęście!??, a później życie???, może, im to dziecko pomoże z wyjścia z patologii

    16.03.2021 18:53
  • Justi (gość)

    Na początku, miłość, szczęście!??, a później życie???, może, im to dziecko pomoże z wyjścia z patologii

    16.03.2021 18:53
  • Krzysztof (gość)

    Z ryja już widać że nie jest z nim z miłości tak po zdjęciu to zwykła latawica nie znam osobiście ale widać kurwiki w oczach i fałuszywy uśmiech.

    16.03.2021 17:18
  • Łun (gość)

    Ona miała więcej kuta*** w gembiei dupie niż ja włosów na głowie. A dodam że mam bujną czuprynę 😊

    16.03.2021 16:03
  • Doti (gość)

    Patologia, żal dziecka.

    16.03.2021 15:14
  • Dudek (gość)

    Wple ich szczerych o tak dalej niż bandę tych naszych niby celebrytow ze jak co wyłudzają pieniądze od państwa nasze pieniądze

    16.03.2021 13:57
  • Opo (gość)

    Patologia !

    16.03.2021 13:15
  • Irytacja (gość)

    Celebryci pełna gemba hihi, tak czy inaczej gratuluje

    16.03.2021 06:27
  • Gratulacje (gość)

    No to gratulacje...i jest mały szczeniak. Oby to małe dziecko nie tworzyli patologii jak jego rodzice.

    16.03.2021 00:19
  • Mariusz (gość)

    Pokarzcie te super pary idealne I nieskazitelne Nie można przekreslać na starcie Życze dużo szcześcia

    15.03.2021 16:18
  • Edyta (gość)

    Jesli wziela z nim slub to tak jakby podpisała cyrograf.Ten człowiek ja bil juz dawno temu a teraz ma z nim jeszcze dziecko ktore zapewne tez vedzie tak tresowane przez tatusia .

    15.03.2021 15:26
  • Bernie (gość)

    Patologia

    15.03.2021 14:45
  • Bona (gość)

    Szkoda dzieciaczka

    15.03.2021 12:13
  • Blondynka (gość)

    Dlaczego tyle jadu Kazdy ma prawo do swojego szczęścia

    15.03.2021 10:49
  • Malgoska (gość)

    To prawda szkoda dziecka,,,, oni sami jak 🧒

    15.03.2021 10:23
  • Mika (gość)

    To że wpisała nazwisko partnera nic nie znaczy. Lata temu moje koleżanki wpisywały nazwiska swoich chłopaków na portalu Nasza Klasa. Myślę że jeśli do tego doszło to i zdjęcia by się pojawiły. Aczkolwiek moge sie mylić to w tedy gratuluje

    15.03.2021 02:21
  • Anet (gość)

    Życzę im szczęścia, miejmy nadzieję, że dziecko otoczone będzie miłością.

    15.03.2021 00:44
  • Słowianin (gość)

    Na tym zdjęciu wygląda odstraszająco ta dziewczyna 😳Dziecko chyba najbardziej poszkodowane z tej trójki. Rodzice patologia i nieroby, mam nadzieję że opieka społeczna będzie miała oko na nich. Oczywiście szanse trzeba im dać ale lepiej kontrolować bo kto wie co tym przygłupom do łba strzeli 😐

    14.03.2021 23:54
NowszeStarsze