"Chłopaki do wzięcia". Ryszard "Szczena" Dąbrowski i Joanna Wielocha z dzieckiem na wakacjach! Rysiek porzucił alkohol na rzecz treningów?

Ryszard "Szczena" Dąbrowski to jeden z najbardziej rozpoznawalnych uczestników programu "Chłopaki do wzięcia". Mężczyzna nie występuje już w polsatowskim show i wygląda na to, że naprawdę postanowił zmienić swoje życie! Rysiek porzucił alkohol na rzecz treningów?

Multimedia

Ryszard "Szczena" Dąbrowski i Joanna Wielocha z dzieckiem na wakacjach!

Jeżeli znacie serial dokumentalny "Chłopaki do wzięcia", to z całą pewnością Ryszarda "Szczeny" Dąbrowskiego nie trzeba wam przedstawiać. Jego wyczyn, czyli kradzież roweru matce, został uwieczniony już w czołówce otwierającej program.

Rysiek "Szczena" nie był dobrym chłopakiem w programie. Alkohol, który naprzykrzał się matce oraz swoim partnerkom, które spokój miały właściwie dopiero wtedy, gdy Rysiek trafił do więzienia... Jednak jak zapewnia sam "Szczena", to już przeszłość!

Ryszard "Szczena" Dąbrowski przeszedł niesamowitą przemianę! Razem z Joanną Wielochą pochwalił się też dzieckiem!Zobacz więcej

Niedawno oglądaliśmy Ryśka "Szczenę" Dąbrowskiego w jego debiucie w formule MMA podczas, zorganizowanej przez Marcina Najmana, gali MMA-VIP 2, gdzie pokonał rapera Psychotropa i jednocześnie zachwycił formą. Chociaż wielu internautów z niego kpiło, to "Szczena" pokazał, że jak tylko chce, to może wyglądać niczym rasowy fighter!

Czy Ryszard "Szczena" Dąbrowski całkowicie porzucił alkohol na rzecz treningów? Tego nie wiemy, ale na pewno spędza teraz czas z rodziną, czyli swoją narzeczoną Joanną Wielochą oraz synkiem Marcelem. Zobaczcie, jak bawili się razem nad morzem!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Gość (gość)

    A co z drugim dzieckiem?

    26.08.2021 15:35
  • Gosc (gość)

    RYCHU GÓRĄ BRAWO a mieszkanie nie zajac nie zawali sie nie cieknie jak pojada z dzieckiem tu czy gdzie kolwiek po ciężkich przezyciach to nic sie nie stanie niech odetchna trochę od szarosci a na dom Rychu zarobi trzymam kciuki oby tak dalej juz dość passy teraz tylko hossa 😎

    02.08.2021 12:01
  • Fedor (gość)

    Nie krytykuj jeden z drugim bo sami możecie popaść w błoto Fajnie że wyszedł na prosto ma rodzinę a to jest najważniejsze ma dla kogo żyć starać się o więcej

    01.08.2021 21:49
  • Anonim (gość)

    Zamiast wyremontować dom czy znaleźć mieszkanie to oni sobie na wakacje jeżdżą.. Co za ludzie..

    17.07.2021 11:53
  • Ktoś (gość)

    Aż żal cztery litery ściska jak się patrzy na niektóre komentarze. Brawo Ruchu! Oby tak dalej.

    15.07.2021 12:45
  • Miśka (gość)

    Najlepiej kogos obrzucic błotem Trzeba ludziom dac szansę Wspierac przecież mają dziecko ktore potrzebuje matki i ojca Moze uda im się. Dbajcie o tego małego skrabka bo jest śliczny

    14.07.2021 14:57
  • Maria (gość)

    Dajcie żyć ludziom, sprzątajcie swoje brudy.

    14.07.2021 10:46
  • Mma (gość)

    Ciekawe co z tego wyniknie ! Aśka dostanie wpier..l w stylu mma 🤣

    13.07.2021 18:16
  • Aksza (gość)

    Wspolczuje tym co hejtuja a tym co przeszli metamorfoze..to tak dalej do przodu..powodzenia!

    13.07.2021 09:21
  • Aga (gość)

    Rysiek i jpamna trzymajcie sie! Kibicuje wamacie fajmego syna i kobite co cie kocha ! To widac! Pozdro

    13.07.2021 09:17
  • Anonim (gość)

    Kolejny mały alkoholik rośnie, to wszystko jest na pokaz, są sławni przecie🤐🤐🤐🤐🤐

    13.07.2021 08:03
  • Wioleta (gość)

    Ludzie popetrze na siebie tylko umiecie błędy wytykać innym ludziom . Sami też popełniacie błędy i nawet nie umiecie przyznać się do tego i pogodzić się tym . To jest po prostu wyscik szczurów na tym świecie . Czy ktoś jak siedział i czy jest z rodzinny innej niż każdy to jest gorszym człowiekiem każdy zasługuje na szczęście .

    13.07.2021 06:15
  • Ja (gość)

    Ja,,,.

    ....

    13.07.2021 06:15
  • Ja (gość)

    Ja,,,.

    ....

    13.07.2021 06:15
  • Boks (gość)

    😮😮😮😮😮😮😮😮😮

    13.07.2021 05:38
  • Anna (gość)

    Osobiście widziałam Ryśka tydzień temu we Władysławowie na potańcówce i bawił się wspaniale bez Joanny

    12.07.2021 20:11
  • Wczasowiczka (gość)

    Co ty klepiesz czlowieku !!!widzialam Ryska na wlasne oczy we Wladyslawowie tydzien temu.

    12.07.2021 15:46
  • Kowalski Jan (gość)

    Kłamiecie jak zwykle. Szczena siedzi z przepukliną więzieniu w Kwidzyniu. Mam pewność bo mój kumpel siedzi razem z nim na celi. Ledwo żyję yaka jest niestety prawda

    12.07.2021 14:55
  • Jola (gość)

    Ryszard Ty draniu:-) super !!!! Gratulacje .... zawsze wam kibicowałam :-) A na negatywne komentarze nie zwracaj uwagi.... POWODZENIA :-)

    12.07.2021 14:51
  • Piotr (gość)

    Niech każdy spojrzy na siebie, czy aby jest taki idealny. Dajcie szansę ludziom. Od razu trzeba krytykować.

    12.07.2021 14:37
NowszeStarsze