"Chłopaki do wzięcia". Sebastian przeszedł ogromną metamorfozę! Swego czasu nie jednej kobiecie mógłby zawrócić w głowie. "Ale z niego przystojniak!"

Sebastian, popularnie zwany Jezusem jest jedną z gwiazd ostatnich sezonów "Chłopaków do wzięcia". Jego znakami rozpoznawczymi są m.in. pokaźnej długości broda, włosy i paznokcie, które jak twierdzi, pomagają mu się asymilować z naturą. Okazuje się, że kiedyś mężczyzna wyglądał zupełnie inaczej. Z takim wyglądem nie miałby najmniejszego problemu ze znalezieniem miłości!

Multimedia

"Chłopaki do wzięcia" to polski serial dokumentalny przedstawiający losy mężczyzn ze wsi i małych miasteczek, którzy nierzadko znajdują się w trudnej sytuacji życiowej, przez co mają problemy ze znalezieniem upragnionej miłości. Program jest nadawany od 2012 roku na antenie kanału Polsat Play. "Chłopaki do wzięcia" doczekali się do tej pory 21 sezonów.

Jednym z głównych bohaterów ostatnich edycji programu jest Sebastian, który przez swój wygląd nazywany jest "Jezusem". Mężczyzna dał się poznać widzom jako entuzjasta natury i ekologicznego stylu życia. Natomiast jego charakterystyczny wygląd, na który składają się długie włosy, broda i paznokcie mają mu pomagać zasymilować się z naturą.

Małżeństwo Tancerza i Zuzi należy już do przeszłości? Fani poważnie zaniepokojeniZobacz więcej

Tak kiedyś wyglądał Sebastian "Jezus"? Przed udziałem w programie mógłby mieć każdą!

Okazuje się, że Sebastian kiedyś wyglądał zupełnie inaczej. W 2017 roku mężczyzna wziął udział w popularnym niegdyś programie TTV "Druga twarz". Format polegał na zmianie wyglądu osób, które swoją aparycją nierzadko wzbudzały kontrowersje. Jezus był jednym z bohaterów 2. odcinka, 1. sezonu programu.

Na jego początku Sebastian wyglądał mniej więcej tak samo, jak obecnie prezentuje się w "Chłopakach do wzięcia". Jednak metamorfoza, jaką przeszedł w "Drugiej twarzy" dosłownie zwaliła widzów z nóg. Widok ostrzyżonego mężczyzny, z wymodelowanym zarostem, a także modnie ubranego wzbudził zachwyt wśród fanów "Chłopaków do wzięcia". Ich żeńska część nie mogła się powstrzymać od podziwu nad tym, jak kiedyś wyglądał Sebastian. Ich słowa dały wyraźnie do zrozumienia, że gdyby utrzymał efekty metamorfozy, to nie miałby najmniejszego problemu ze znalezieniem dziewczyny.

Ale z niego przystojniak!

Sebastianie będziesz miał branie sama bym się brała za Ciebie

Wygląda teraz jak model jakiś

Z takim wyglądem na bank by znalazł kogoś

To jest Dżijzys? 😍😍

Chłop nagle podniósł swoje szanse o 100% - można przeczytać w komentarzach na facebookowej grupie "Chłopaki do wzięcia - Fani programu", gdzie udostępniono zdjęcie Sebastiana.

Poznajecie?

Zobacz galerię

Bandziorek po latach poszukiwań w końcu znalazł miłość?Zobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
 • Jagodzianka (gość)

  On ma dłuższe paznokcie ode mnie fuuuj.

  21.07.2022 08:24
 • Jatujeste (gość)

  Mógłby mieć każdą? Serio? Kto piszę takie durne artykuły 🤦‍♀️😅sorry ale on wygląda po prostu OBRZYDLIWIE! jakaś baba musi być naprawdę desperatką żeby być z takim leniem i brudasem, pseudo facet a nie Mężczyzna. Proste.

  19.07.2022 09:13
 • To ja (gość)

  Linkinka...*był

  18.07.2022 22:57
 • Linkinka (gość)

  Żaden przystojniak JEŚLI CHODZI O PRAWDZIWEGO PRZYSTOJNIAKA TO JEST NIM Chester Bennington z Linkin Park

  16.07.2022 21:12

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×