chłopaki do wzięcia sezon 21

"Chłopaki do wzięcia". Tak mieszka Jaruś! Pokazujemy, jak wygląda mieszkanie, w którym Jarek wspólnie z Gosią cieszą się urokami małżeństwa

Ślub Jarusia i Gosi był jednym z najważniejszych wydarzeń w historii programu "Chłopaki do wzięcia". Po zawarciu małżeństwa, jeden z ulubieńców widzów wprowadził się do swojej żony. Pokazujemy, jak wygląda mieszkanie, w którym Jaruś będzie cieszył się urokami długo wyczekiwanego małżeństwa.

07.09.2022Chłopaki do wzięcia

"Chłopaki do wzięcia". Tak wygląda gospodarstwo Henia! Pokazujemy jak mieszka rolnik, który przez lata szukał miłości. Czy jego nowa wybranka się na nim odnajdzie?

Pan Henio jest bez wątpienia jedną z najpopularniejszych postaci ostatnich edycji programu "Chłopaki do wzięcia". Rolnik przez bardzo długi czas poszukiwał wybranki, która zgodziłaby się do niego wprowadzić. Ostatnio pojawiło się światełko w tunelu, bowiem od pewnego czasu odwiedza go niejaka Marysia, co do której mężczyzna ma poważne plany. Pokazujemy, jak wygląda gospodarstwo Henia, na które od lat próbował on zaprosić potencjalne kandydatki na żonę.

29.08.2022Chłopaki do wzięcia

"Chłopaki do wzięcia" odcinek 300. Daniel opowiada o tragicznym wypadku. Dlatego jest samotny? Co wydarzy się w finale 21. sezonu programu?

Fani programu "Chłopaki do wzięcia" muszą przygotować się na przerwę w nadawaniu premierowych odcinków swojego ulubionego show. Wielkimi krokami nadchodzi finał 21. sezonu "Chłopaków do wzięcia" i jednocześnie 300. odcinek programu! To tam o tragicznym wypadku opowie Daniel. Dlatego jest samotny? Sprawdźcie, co wydarzy się w finale "Chłopaków do wzięcia"!

24.06.2022Chłopaki do wzięcia

"Chłopaki do wzięcia". Ryszard "Szczena" Dąbrowski wróci do MMA? Jeden z uczestników programu chce z nim walczyć. "Rychu! Czekam na Ciebie!"

Ryszard "Szczena" Dąbrowski zyskał popularność za sprawą swojego wieloletniego udziału w "Chłopakach do wzięcia". Po pewnym czasie, gdy mężczyzna odszedł z programu, ponownie zaistniał w świecie mediów, ale już jako zawodnik MMA w federacji Marcina Najmana. Czyżby za jakiś czas miała się odbyć kolejna walka z jego udziałem? Okazuje się, że jeden z obecnych bohaterów "Chłopaków do wzięcia" rzucił mu wyzwanie!

20.06.2022Chłopaki do wzięcia

"Chłopaki do wzięcia". odcinki 291- 300. Nowa wybranka Henia odwiedzi go na gospodarstwie, a Stefan przefarbuje włosy na niebiesko. [STRESZCZENIA ODCINKÓW]

"Chłopaki do wzięcia" - w najnowszych odcinkach będzie się działo u uczestników słynnego programu Polsat Play. Henio w końcu dopnie swego i uda mu się zaprosić na swoje gospodarstwo Marysię. Z kolei kariera disco polo Andelka nabierze rozpędu i pojawi się przed nim perspektywa występu na żywo na jednym z koncertów. Natomiast Stefan pod wpływem byłej dziewczyny Pączusia przefarbuje włosy na niebiesko. Co się jeszcze wydarzy?

27.05.2022Chłopaki do wzięcia

"Chłopaki do wzięcia". Jaruś wyznał całą prawdę o swoim małżeństwie! Jego fani długo czekali na te wieści

Bez wątpienia jednym z najważniejszych wydarzeń w historii "Chłopaków do wzięcia" był niedawny ślub Jarusia, który jest jednym z ulubionych uczestników słynnego programu. Jakiś czas temu fani Jarka zaczęli się coraz bardziej obawiać tego, że jego małżeństwo mogło się jednak rozpaść. W związku z narastającymi spekulacjami dotyczącymi jego związku, Jaruś postanowił wydać zaskakujące oświadczenie, w którym wyznaje całą prawdę o swoim związku z Gosią.

26.05.2022Chłopaki do wzięcia

"Chłopaki do wzięcia". Pan Henio wystąpi w "Rolnik szuka żony"? Fani programu nie mają wątpliwości. Jednocześnie stawiają poważne zarzuty produkcji TVP

Pan Henio jest bez wątpienia jedną z najpopularniejszych postaci ostatnich edycji programu "Chłopaki do wzięcia". Mężczyzna, który jest z zawodu rolnikiem, od dłuższego czasu bezskutecznie próbuje znaleźć miłość. Wśród internautów pojawiły się głosy sugerujące, aby mężczyzna spróbował swoich sił w słynnym randkowym show, "Rolnik szuka żony". Większość z nich jednak podchodzi do tego pomysłu sceptycznie, stawiając przy tym poważne zarzuty słynnej produkcji TVP.

22.05.2022Chłopaki do wzięcia

"Chłopaki do wzięcia". Jaruś zareagował na spekulacje o końcu jego małżeństwa! Jego najnowszy filmik rozwiewa wszelkie wątpliwości

Bez wątpienia jednym z najważniejszych wydarzeń w historii "Chłopaków do wzięcia" był niedawny ślub Jarusia, który jest jednym z ulubionych uczestników słynnego programu. Jakiś czas temu fani Jarka zaczęli się coraz bardziej obawiać tego, że jego małżeństwo mogło się jednak rozpaść. W najnowszym opublikowanym przez Jarusia nagraniu, uczestnik popularnych "Chłopaków" postanowił rozwiać wszelkie wątpliwości związane z jego małżeństwem z Gosią.

21.05.2022Chłopaki do wzięcia

"Chłopaki do wzięcia". Popularny uczestnik rozebrał się przed kamerami! DJ Kaczor wystąpił w słynnym kontrowersyjnym show

Jednym z najpopularniejszych uczestników obecnej edycji programu "Chłopaki do wzięcia" jest Tomasz, znany szerzej jako DJ Kaczor. Odkąd mężczyzna pojawił się w słynnych "Chłopakach", jego osoba budzi żywe zainteresowanie fanów programu. Ci ostatnio zauważyli, że DJ Kaczor wystąpił w programie, który od wielu miesięcy wzbudza w Polsce ogromne kontrowersje. Mowa o "Magii Nagości", w której uczestnicy umawiają się na randkę na podstawie oceny nagich ciał kandydatów.

16.05.2022Chłopaki do wzięcia

"Chłopaki do wzięcia". Widzowie są zachwyceni nowym uczestnikiem programu! "Aż w szoku jestem, że ktoś taki tu wystąpił"

Adam jest jednym z najnowszych uczestników obecnej edycji programu "Chłopaki do wzięcia". W ostatnim odcinku widzowie mogli lepiej poznać jego osobę i zainteresowania. Fani "Chłopaków" nie dowierzają, że mężczyzna jego pokroju ma problem ze znalezieniem dziewczyny i musiał zgłosić się do programu. Trzeba przyznać, że jego osiągnięcia robią wrażenie!

09.05.2022Chłopaki do wzięcia

"Chłopaki do wzięcia" odcinki 283-288. Karina będzie miała nowego chłopaka, a Andelek zostanie gwiazdą disco polo? [STRESZCZENIA ODCINKÓW]

"Chłopaki do wzięcia" - w najnowszych odcinkach będzie się działo u uczestników słynnego programu Polsat Play. Andelek zostanie zaproszony do domu lokalnej gwiazdy disco polo, a Karinie wpadnie w oko chłopak, z którym już miała kiedyś do czynienia. Z kolei pan Henio pozna kobietę, która w końcu będzie odpowiadać jego wymaganiom. Co się jeszcze wydarzy?

28.04.2022Chłopaki do wzięcia

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×