„Chłopaki do wzięcia”. Smutne doniesienia na temat Zbyszka „Snajpera”. Nie jest już z Patrycją?

Zbyszek, popularnie zwany „Snajperem” był gwiazdą ostatnich sezonów „Chłopaków do wzięcia”. Mężczyźnie po długich poszukiwaniach w końcu udało się znaleźć miłość. Z wzajemnością zakochał się w Patrycji, której jakiś czas temu z powodzeniem się oświadczył. Czyżby jednak jego związek należał już do przyszłości? W sieci pojawiły się wyjątkowo smutne doniesienia na temat obecnego życia Zbyszka.

Multimedia

„Chłopaki do wzięcia” - Zbyszek „Snajper”

Jednym z najpopularniejszych bohaterów ostatnich edycji „Chłopaków do wzięcia” był Zbyszek, którego przez swoje zamiłowanie do gry w piłkę nożną nazywano „Snajperem”. Mężczyzna przez długi czas poszukiwał w programie miłości. Szczęście się jednak w końcu do niego uśmiechnęło i z wzajemnością zakochał się w Patrycji, u której po pewnym czasie postanowił zamieszkać. W jednym z ostatnich odcinków z udziałem Snajpera widzowie mieli okazję zobaczyć, jak z powodzeniem oświadczył się swojej ukochanej. Od tego czasu Zbyszek nie pojawiał się już w programie.

Marcin odziedziczył po zmarłym ojcu piękny dom! Utrzymanie takiego ogrodu to prawdziwa mordęgaZobacz więcej

Zbyszek i Patrycja nie są już razem?

Niedawno w sieci pojawiły się wyjątkowo smutne doniesienia na temat Snajpera. Jedną z facebookowych grup zrzeszających fanów programu obiegła informacja o tym, jakoby Zbyszek i Patrycja mieliby nie być już razem. Zdaniem internautów powodem rzekomego rozpadu związku miała być słabość Snajpera do alkoholu, o której nie raz była mowa w programie, kiedy to chociażby ze wstydem przyznał się do tego, że będąc na odwyku ukradł piwo ze sklepu monopolowego.

Wówczas związek Zbyszka i Patrycji zawisł na włosku, jednak ukochana postanowiła dać mu jeszcze jedną szansę na zmianę swojego życia. Według fanów programu Snajper miał wrócić do zgubnego nałogu.

Snajper nie sprostał zadaniu, i Patrycja go zostawiła. Tak na jakiejś grupie pisali. Już jakiś czas temu.

Była informacja że Patrycja go wyrzuciła bo miała dość

Już dawno nie są razem - czytamy w komentarzach na Facebooku „Chłopaki do wzięcia - fani programu”

Myślicie, że Patrycja faktycznie mogła rozstać się ze Snajperem?

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Wiele stracił (gość)

    Patrycja go utrzymywała, a on nawet tego nie potrafił docenić .

    07.02.2023 23:38

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×