chłopaki do wzięcia stefan

"Chłopaki do wzięcia". Miłość Stefana rozkwita! Gwiazda programu pochwaliła się pierwszym wspólnym zdjęciem z ukochaną. Ładnie razem wyglądają?

Stefan jest jedną z największych gwiazd ostatnich sezonów "Chłopaków do wzięcia". Jakiś czas temu mężczyzna za pośrednictwem mediów społecznościowych pochwalił się tym, że w końcu udało mu się znaleźć miłość. Wygląda na to, że jego nowy związek rozkwita. Stefan udostępnił właśnie pierwsze wspólne zdjęcie ze swoją nową wybranką.

13.09.2022Chłopaki do wzięcia

"Chłopaki do wzięcia". Tak wygląda nowa dziewczyna Stefana! Mężczyźnie w końcu udało się znaleźć tą jedyną. Czy para już razem zamieszkała?

Fanom "Chłopaków do wzięcia" osoby Stefana nie trzeba przedstawiać. Wraz ze swoją siostrą Kariną są obecnie jednymi z największych gwiazd programu. Jakiś czas temu słynne rodzeństwo postanowiło ogłosić radosną nowinę. Okazuje się, że Stefanowi w końcu udało się znaleźć miłość! Co wiadomo o jego nowej wybrance?

04.09.2022Chłopaki do wzięcia

Przeczytaj także:

"Chłopaki do wzięcia" Karina jest zakochana! Gwiazda programu pokazała swojego nowego chłopaka

Karina i Stefan są jednymi z głównych bohaterów ostatnich sezonów "Chłopaków do wzięcia". Popularne rodzeństwo długimi miesiącami starało się znaleźć miłość w programie. Jakiś czas temu Stefan ogłosił, że mu się to w końcu udało. Wygląda na to, że i do Kariny szczęście się w końcu uśmiechnęło. Uczestniczka pochwaliła się właśnie swoim nowym chłopakiem!

09.09.2022Chłopaki do wzięcia

"Chłopaki do wzięcia". Oto najsłynniejsze uczestniczki w historii programu! Joanna Wielocha, Karina, pani Aniela i inne. Czy pamiętacie pierwszą dziewczynę Szczeny?

Widzowie już od 10 lat mogą śledzić losy uczestników słynnego programu "Chłopaki do wzięcia". Przez ten czas, przez produkcję Polsay Play przewinęła się nie tylko masa uczestników, ale i uczestniczek! Kobiety występujące w programie nie raz potrafiły przyćmić swoją osobą głównych bohaterów. Zobaczcie, kim były najsłynniejsze uczestniczki w historii "Chłopaków do wzięcia"! Pamiętacie je wszystkie?

07.09.2022Chłopaki do wzięcia

Tym "Chłopakom do wzięcia" udało się znaleźć miłość w programie. Zobaczcie, jak wyglądają ich partnerki!

"Chłopaki do wzięcia" już od 10 lat cieszą się wśród telewidzów niesłabnącą popularnością. Od tego czasu przez program przewinęła się cała masa uczestników, którzy przez lata bezskutecznie poszukiwali swojej drugiej połówki. Nielicznym z nich się jednak udało i dziś dzielą oni swoje życie wspólnie ze swoimi wybrankami. Kto poza Jarusiem i Bandziorkiem znalazł jeszcze miłość w "Chłopakach do wzięcia"?

03.09.2022Chłopaki do wzięcia

"Chłopaki do wzięcia". Wiadomo, Ile lat mają Jaruś, Bandziorek, Henio i inne gwiazdy programu! Jarek jest starszy, niż mogłoby się wydawać

"Chłopaki do wzięcia" już od 10 lat cieszą się wśród telewidzów niesłabnącą popularnością. Od tego czasu przez program przewinęła się cała masa uczestników, którzy pomimo otwartości w kwestii swoich spraw sercowych, starają się chronić pozostałe informacje na swój temat. Udało nam się dotrzeć do jednej z największych tajemnic programu, jaką jest wiek uczestników! Tylko u nas sprawdzicie, ile lat mają poszczególni bohaterowie programu. Okazuje się, że Jaruś jest starszy, niżby mogło się wydawać!

18.08.2022Chłopaki do wzięcia

"Chłopaki do wzięcia". odcinki 291- 300. Nowa wybranka Henia odwiedzi go na gospodarstwie, a Stefan przefarbuje włosy na niebiesko. [STRESZCZENIA ODCINKÓW]

"Chłopaki do wzięcia" - w najnowszych odcinkach będzie się działo u uczestników słynnego programu Polsat Play. Henio w końcu dopnie swego i uda mu się zaprosić na swoje gospodarstwo Marysię. Z kolei kariera disco polo Andelka nabierze rozpędu i pojawi się przed nim perspektywa występu na żywo na jednym z koncertów. Natomiast Stefan pod wpływem byłej dziewczyny Pączusia przefarbuje włosy na niebiesko. Co się jeszcze wydarzy?

27.05.2022Chłopaki do wzięcia

"Chłopaki do wzięcia". Popularny uczestnik rozebrał się przed kamerami! DJ Kaczor wystąpił w słynnym kontrowersyjnym show

Jednym z najpopularniejszych uczestników obecnej edycji programu "Chłopaki do wzięcia" jest Tomasz, znany szerzej jako DJ Kaczor. Odkąd mężczyzna pojawił się w słynnych "Chłopakach", jego osoba budzi żywe zainteresowanie fanów programu. Ci ostatnio zauważyli, że DJ Kaczor wystąpił w programie, który od wielu miesięcy wzbudza w Polsce ogromne kontrowersje. Mowa o "Magii Nagości", w której uczestnicy umawiają się na randkę na podstawie oceny nagich ciał kandydatów.

16.05.2022Chłopaki do wzięcia

"Chłopaki do wzięcia". Widzowie są zachwyceni nowym uczestnikiem programu! "Aż w szoku jestem, że ktoś taki tu wystąpił"

Adam jest jednym z najnowszych uczestników obecnej edycji programu "Chłopaki do wzięcia". W ostatnim odcinku widzowie mogli lepiej poznać jego osobę i zainteresowania. Fani "Chłopaków" nie dowierzają, że mężczyzna jego pokroju ma problem ze znalezieniem dziewczyny i musiał zgłosić się do programu. Trzeba przyznać, że jego osiągnięcia robią wrażenie!

09.05.2022Chłopaki do wzięcia

"Chłopaki do wzięcia" odcinki 283-288. Karina będzie miała nowego chłopaka, a Andelek zostanie gwiazdą disco polo? [STRESZCZENIA ODCINKÓW]

"Chłopaki do wzięcia" - w najnowszych odcinkach będzie się działo u uczestników słynnego programu Polsat Play. Andelek zostanie zaproszony do domu lokalnej gwiazdy disco polo, a Karinie wpadnie w oko chłopak, z którym już miała kiedyś do czynienia. Z kolei pan Henio pozna kobietę, która w końcu będzie odpowiadać jego wymaganiom. Co się jeszcze wydarzy?

28.04.2022Chłopaki do wzięcia

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×