"Chłopaki do wzięcia". Tak mieszka Jaruś Mergner! Pokazujemy, jak wygląda małżeńskie gniazdko Jarka i jego żony Gosi

Ślub Jarusia i Gosi był jednym z najważniejszych wydarzeń w historii programu "Chłopaki do wzięcia". Po zawarciu małżeństwa, jeden z ulubieńców widzów wprowadził się do swojej żony. Pokazujemy, jak wygląda mieszkanie, w którym Jaruś będzie cieszył się urokami długo wyczekiwanego małżeństwa.

Multimedia

"Chłopaki do wzięcia" - w każdą niedzielę o godz. 21:00 i 21:30 w Polsat Play

"Chłopaki do wzięcia" to polski serial dokumentalny przedstawiający losy mężczyzn ze wsi i małych miasteczek, którzy nierzadko znajdują się w trudnej sytuacji życiowej, przez co mają problemy ze znalezieniem upragnionej miłości. Program jest nadawany od 2012 roku na antenie kanału Polsat Play. "Chłopaki do wzięcia" doczekali się do tej pory 21 sezonów.

Jaruś jest starszy, niż mogłoby się wydawać. Ujawniamy wiek najpopularniejszych "Chłopaków do wzięcia"!Zobacz więcej

Jak mieszka Jaruś? Pokazujemy mieszkanie, w którym będzie się cieszyć urokami małżeństwa

Jednym z głównych wątków najnowszej edycji "Chłopaków do wzięcia" był ślub Jarusia, który jest jednym z najpopularniejszych uczestników słynnego programu. Po latach poszukiwań, udało mu się w końcu znaleźć upragnioną miłość. Jakiś czas temu, Jaruś poślubił Gosię i oficjalnie przestał być już "Chłopakiem do wzięcia".

Mężczyzna po wzięciu ślubu ze swoją wybranką postanowił się do niej wprowadzić. Jak wyznał w jednym z filmików na swoim kanale na YouTubie, jest on obecnie bardzo zadowolony ze wspólnego mieszkania z Gosią. Czas w ich wspólnym gniazdku umilają im m.in. długie małżeńskie rozmowy.

Jestem szczęśliwy, że poznałem taką żonę. [...] Teraz jesteśmy we dwoje i sobie razem żyjemy. Sobie pomagamy, trochę jeździmy sobie na zakupy, na jakieś tam fajne... Kolczyki daję dla mojej żony, jakieś tam fajne, profesjonalne... [...] Teraz jestem szczęśliwy, bo poznałem taką fajną żonę i teraz zawsze jak przychodzę, to żona jest zadowolona i widzi mnie. Nawzajem zawsze sobie siadamy, rozmawiamy - opowiedział.

Zobaczcie naszą galerię i sprawdźcie, jak obecnie mieszka Jaruś!

Zobacz galerię

Mariola Baruk zdradziła, jak dziś wygląda jej związek z Piotrem Hubertem! Skrytykowała także innych uczestników programuZobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Tomek (gość)

    Potomstwa ????? Podwiązać jajniki to jedyne wyjście ..

    17.10.2022 18:57
  • R (gość)

    Tak trzymaj

    10.09.2022 19:52
  • Arek (gość)

    Ważne że jesteście szczęśliwi choć tego nie ogarniam ja mam większe wymaganja cele.Ale to nie mój związek

    26.06.2022 17:31
  • Arek (gość)

    Ważne że jesteście szczęśliwi choć tego nie ogarniam ja mam większe wymaganja cele.Ale to nie mój związek

    26.06.2022 17:30
  • Krystyna (gość)

    Zycze Ci Jareczku duzo zdrowia szczescia no I potomstwa ciesze sie ze jestes szczesliwy zaslugiwales na uczciwa kochajaca zone ciesz sie kazdym dniem wreszcie znalazles ta upragniona jestes dobrym czlowiekiem uczciwym zyj sobie szczesliwie wspierajcie sie nawzajem I kochajcie wszystkiego naj najlepszego

    26.06.2022 13:24
  • Zija (gość)

    Co takiego że piszą o Jarusiu i jego językiem wypowiedzi, żadna złośliwość, ja bardzo lubię o nim czytać i bardzo im kibicuję, gdyby napisali normalnie to by nie był to Jaruś.A co tacy ludzie są do poprawki ? Chyba nie, tacy sami jak my. A Jarusiowi życzę dużo szczęścia w małżeństwie

    17.06.2022 11:30
  • Halina.wencel (gość)

    Dajcie proszę Spokój .Jarkowi zajmiecie się swoim życiem

    16.06.2022 15:05
  • To ja (gość)

    Panu od tego tekstu i tej chytrej zarozumiałości proponuję pokazać siebie i swoj intelektualizm w prawdziwej odsłonie. Jarkowi i Gosieńce życzę radości z życia spokoju. Oby nigdy nie pojawiali się w ich życiu tacy jak autor tego publikowania. Radujcie się życiem młodzi małżonkowie, w zgodzie i miłości. Pozdrawiam

    16.06.2022 09:36
  • Alicja (gość)

    Strasznie żal mi tego "kogoś" co robi sensację i w jakiś niegodziwy sposób ośmiesza ludzi by chapnac parę groszy. Panie, od tego podsycajacego podtekstu wez pan do swojej raczej "pustej"głowy, że karma wraca, myślę, że już wróciła. Panu Jarkowi i jego wspaniałej małżonki życzę ogrom radości z życia, dostatku i tylko życzliwych ludzi. Powodzenia całuski.

    16.06.2022 09:29
  • Zaza (gość)

    Ale jad leci tu

    16.06.2022 07:40
  • anty (gość)

    naj gorzej bedzie jak sie beda rozmnazac,panstwo bedzie wychowywac i utrzymywac ich dzieci bo oni nie dadza rady finansowo i intelektualnie

    15.06.2022 22:08
  • Zastanów się (gość)

    Ten niby autor, który ten tekst spłodził, wykorzystał zdjęcia i jeszcze bierze za to pieniądze, następnym razem niech zamieści zdjęcia swojego domu i rodziny. Może będzie śmiesznie.

    15.06.2022 13:26
  • Ju (gość)

    Potrzeba miłości jest w każdym z nas❤️

    15.06.2022 08:29
  • Ju (gość)

    Potrzeba miłości jest w każdym z nas❤️

    15.06.2022 08:29
  • Gfdikvf (gość)

    Jaruś kopulujcie się ile chcecie i jak chcecie ale qwa nie rozmnażajcie sie błagam .

    14.06.2022 15:23
  • Maryla (gość)

    Jarus życzę wam dużo miłości uśmiechu każdy chce być szxzesliwy i chce być kochanym

    14.06.2022 14:57
  • waldi (gość)

    Jaruś co ty mosz za znajomnosci ze zgrałes w takim serialu to ile dałeś w łape