"Chłopaki do wzięcia". Tak wygląda gospodarstwo Henia! Pokazujemy jak mieszka rolnik, który przez lata szukał miłości. Czy jego nowa wybranka się na nim odnajdzie?

Pan Henio jest bez wątpienia jedną z najpopularniejszych postaci ostatnich edycji programu "Chłopaki do wzięcia". Rolnik przez bardzo długi czas poszukiwał wybranki, która zgodziłaby się do niego wprowadzić. Ostatnio pojawiło się światełko w tunelu, bowiem od pewnego czasu odwiedza go niejaka Marysia, co do której mężczyzna ma poważne plany. Pokazujemy, jak wygląda gospodarstwo Henia, na które od lat próbował on zaprosić potencjalne kandydatki na żonę.

Multimedia

"Chłopaki do wzięcia" - Henio

Jednym z najpopularniejszych bohaterów ostatnich edycji "Chłopaków" jest pan Henio, rolnik w wieku emerytalnym, poszukujący od dłuższego czasu ukochanej, która wprowadziłaby się do niego na gospodarstwo i pomagała mu w codziennych pracach. Choć do tej pory nie udało mu się znaleźć odpowiedniej kandydatki, to wiele wskazuje na to, że szczęście się do niego w końcu uśmiechnęło. Od jakiegoś czasu, Henia zaczęła odwiedzać Marysia, której pracowitość bardzo przypadła mu do gustu.

Ryszard "Szczena" Dąbrowski powróci do MMA!? Jeden z uczestników programu rzucił mu wyzwanieZobacz więcej

Tak wygląda gospodarstwo rolnika, który przez lata próbował znaleźć miłość w telewizji

Pan Henio od lat prowadzi spokojne życie na swoim wiejskim gospodarstwie. Poza przebieraniem w towarzyskich anonsach, dni wypełniały mu codzienne czynności przy obrządku zwierząt oraz typowo rolniczych pracach. Od pewnego czasu doszły do tego wspólne spacery z jego nową partnerką Marysią, podczas których para cieszy się urokami wiejskich krajobrazów.

Zobaczcie naszą galerię i sprawdźcie, jak wygląda gospodarstwo pana Henia!

Zobacz galerię

Tak mieszkają Jaruś i jego żona Gosia! Pokazujemy, jak wygląda ich małżeńskie gniazdkoZobacz więcej

"Chłopaki do wzięcia" - w każdą niedzielę o godz. 21:00 i 21:30 w Polsat Play

"Chłopaki do wzięcia" to polski serial dokumentalny przedstawiający losy mężczyzn ze wsi i małych miasteczek, którzy nierzadko znajdują się w trudnej sytuacji życiowej, przez co mają problemy ze znalezieniem upragnionej miłości. Program jest nadawany od 2012 roku na antenie kanału Polsat Play. "Chłopaki do wzięcia" doczekali się do tej pory 21 sezonów.

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Paula (gość)

    Panie Heniu nie zapraszaj do ciebie tej uli ojej partnera bo cię oszukają izadnych innych bo cię jeszcze zabija

    20.08.2022 18:35
  • Paula (gość)

    Panie Heniu nie zapraszaj do ciebie tej uli ojej partnera bo cię oszukają izadnych innych bo cię jeszcze zabija

    20.08.2022 18:34

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×