"Chłopaki do wzięcia". Tak wygląda nowa dziewczyna Stefana! Mężczyźnie w końcu udało się znaleźć tą jedyną. Czy para już razem zamieszkała?

Fanom "Chłopaków do wzięcia" osoby Stefana nie trzeba przedstawiać. Wraz ze swoją siostrą Kariną są obecnie jednymi z największych gwiazd programu. Jakiś czas temu słynne rodzeństwo postanowiło ogłosić radosną nowinę. Okazuje się, że Stefanowi w końcu udało się znaleźć miłość! Co wiadomo o jego nowej wybrance?

Multimedia

"Chłopaki do wzięcia" to polski serial dokumentalny przedstawiający losy mężczyzn ze wsi i małych miasteczek, którzy nierzadko znajdują się w trudnej sytuacji życiowej, przez co mają problemy ze znalezieniem upragnionej miłości. Program jest nadawany od 2012 roku na antenie kanału Polsat Play. "Chłopaki do wzięcia" doczekali się do tej pory 21 sezonów.

Jak kiedyś wyglądał Sebastian "Jezus"? Przed udziałem w programie mógłby mieć każdą! "Ale z niego przystojniak!"Zobacz więcej

Stefan w końcu znalazł miłość!

Jednym z głównych bohaterów ostatnich sezonów "Chłopaków do wzięcia" jest Stefan, którego w programie można najczęściej zobaczyć o boku swojej siostry Kariny. Mężczyzna przez większość swojej przygody z "Chłopakami do wzięcia" bezskutecznie poszukiwał miłości. Okazuje się jednak, że do mężczyzny w końcu szczęście się uśmiechnęło. Za pośrednictwem swojego kanału na YouTubie, Stefan postanowił ogłosić radosną nowinę - w końcu znalazł dziewczynę!

Drodzy widzowie. Stanęło się takie coś, że chcący bądź niechcący, stałem się obecnie zajęty. Dość fajnie mi się z tą dziewczyną układa... - wyznał Stefan w nagraniu zamieszczonym na swoim i siostry kanale na YouTubie.

Ponadto na fanpage'u na Facebooku rodzeństwa pojawił się post, w którym Karina i Stefan postanowili się pochwalić nową wybranką mężczyzny. Oto wybranka Stefana 🙂 - można przeczytać w opisie udostępnionego postu. Z komentarzach, które pojawiły się pod opublikowanymi zdjęciami Stefana i jego wybranki, pojawiały się pytania związane z tym, czy para zamierza wspólnie zamieszkać. Okazuje się, że taki właśnie mają plan. Odpowiedzi na pytanie internautki postanowiła udzielić nowa dziewczyna Stefana.

będziemy mieszkać sami - napisała wybranka Stefana w komentarzach pod zamieszczonym postem na fanpage'u "Karina i Stefan Koch - rodzeństwo Koch" na Facebooku.

Życzymy szczęścia!

Zobacz galerię

Super Mario w końcu znalazł miłość? Zaskakujące wyznanie gwiazdy programuZobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • jankes (gość)

    Co ten koleś ma na głowie No ale w tych czasach głupki są popularni Widać poziom inteligencji społeczeństwa Im bardziej głupi tym bardziej popularny 🤦

    07.09.2022 12:55
  • Adam (gość)

    OMG. NOS JAK KLAMKA OD ZACHRYSTII

    06.09.2022 21:45

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×