"Chłopaki do wzięcia". Widzowie sugerują kazirodczy skandal w programie Polsatu! Stefan i Karina mają zbyt bliskie relacje jak na rodzeństwo?

"Chłopaki do wzięcia" to jeden z najpopularniejszych programów telewizji Polsat, który przy okazji budzi również różne kontrowersje. Teraz o show znowu jest głośno, a wszystko za sprawą rodzeństwa Stefana i Kariny, którym widzowie zarzucają... kazirodztwo!

Multimedia

"Chłopaki do wzięcia" to program, który błyskawicznie zdobył popularność. Widzowie polubili bohaterów, którzy szukają miłości, jednak życie wciąż rzuca im kłody pod nogi.

Jednymi z bohaterów najnowszych odcinków programu są Stefan i Karina, którzy są rodzeństwem. Dodajmy, że dość specyficznym. Jakiś czas temu mężczyzna pokazał w programie dziewczynę, która starała się o jego względy, jednak Stefan był dość wybredny i zaczął porównywać kandydatkę do... swojej siostry!

Moim ideałem to nie jesteś. Brzydka nie jesteś, ale nie masz takiej talii jak Karina.

Krzysztof "Bandziorek" zakochany! Uda mu się stworzyć szczęśliwy związek?Zobacz więcej

Karina mocno jest związana ze swoim bratem, o którym mówi tak:

To jest mój najlepszy przyjaciel, nie chcę, żeby jakaś zdzira go oskubała, żeby z nim dziecko zrobiła i żeby mu dom zabrała albo wypłatę, albo coś. Jestem jak wilczyca i ja bronię Stefana. Jak ktoś chce do niego, to musi przejść przeze mnie, innej opcji nie ma.

Co więcej, Stefana i Karinę łączy tak zażyła relacja, że oboje chodzą nago po domu! Do tego Stefan nie ma oporów, aby robić siostrze dość jednoznaczne zdjęcia...

Jej zdaniem było dziwne, że ja się nie wstydzę, jak mi siostra nago wychodzi. Ona mnie też parę razy nago widziała, i co w tym takiego? Nie mam nic do ukrycia, ona nie ma nic do ukrycia. Znamy się od dziecka - powiedział Stefan.

Ryszard "Szczena" i Joanna Wielocha znowu są razem! Para zbiera pieniądze na remont domu matki Ryśka! Zobacz więcej

Widzowie "Chłopaków do wzięcia" zaczęli dostrzegać tutaj coś niepokojącego, a niektórzy wprost sugerowali, że Karinę i Stefana łączy kazirodcza relacja! Do tych rewelacji odniosła się kobieta, która powiedziała:

Nie wiem, czemu ludzie myślą i piszą, że ja się niby ze Stefanem bzykam. Nie wiem, skąd im to przyszło na myśl. Przecież to jest ohyda!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Hjkk (gość)

    Do Krzysiek cyziak nie popieraj Kariny zboczonej bo w kawiarence będzie wstyd jak się dowiedzą kogo popierasz ze zwyrodnialcow, lepiej znajdź sobie dziewczyne ale zmień swoje poglądy

    26.06.2022 00:58
  • Gisc (gość)

    Precz zwyrodnialcy z telewizji, dziwne że oboje samotni, my wiemy o co chodzi, o chory układ między bratem a siostra a fuj, usunąć ich z programu

    26.06.2022 00:54
  • Hgtt (gość)

    Prawda jest taka że ten brat i siostra nie szukają nikogo, chcą zaistnieć tylko w tv bo oni są w swoim kazirodczym układzie przecież to widać, usunąć ta patologię z tv

    26.06.2022 00:51
  • MAGDA (gość)

    Uwielbiam program i lubię Was, Ciebie i Stefana. Jesteś fajna, równa dziewczyna, konkretna. Cenię to w innych. Bezposrednosc aż do bólu! A to co ludzie piszą o jakimś związku między Wami, to chore. Nie wierzę w to i nie widzę tego. Brednie i tyle! Trzymajcie się! Oglądam program i kibicuję.

    09.04.2022 18:06
  • Koza (gość)

    Jesteś śmieszna i obleśna z tymi swoimi mądrościami i zachowaniem

    22.01.2022 18:48
  • Ktos (gość)

    Tobie brakuje chyba kilku klepek.Usun się cień i nie ośmieszaj się

    22.01.2022 18:46
  • Jozfa (gość)

    Karyna narzeka ,że faceci traktują ją jak kobietę lekkich obyczajów.Ala czemu się dziwi ,skoro tak się zachowyuje i cała sobą przekonuje wszystkich wokół, że tylko seks ja interesuje.

    22.01.2022 18:43
  • Dyna (gość)

    Karyna narzeka ,że faceci traktują ją jak kobietę lekkich obyczajów.Ala czemu się dziwi ,skoro tak się zachowyuje i cała sobą przekonuje wszystkich wokół, że tylko seks ja interesuje.

    22.01.2022 18:42
  • gosc (gość)

    Te ich wypowiedzi to swiadcza o patologii niech bardziej zwracaja uwage co chlapia jezykiem a potem niech sie nie dziwia ,se ludzie ich tak ,czy siak oceniaja...

    28.11.2021 14:56
  • hans kloss (gość)

    Karina ich liebe dich

    09.11.2021 18:32
  • Alicja Piernik (gość)

    Jesteś paskudna

    23.10.2021 18:26
  • Zorro (gość)

    Karina jeste ś obleśna,brzydziłbym się Ciebie dotknąć,a co dopiero pocałować lub coś więcej.Myj częściej włosy,bo masz zawsze tłuste.Nie dziwię się,że do tej pory nikogo nie znalazłaś.Mieć taką babę,to totalna porażka i śmierć za życia Nikomu bym Cię nie polecił.Jesteś obrzydliwa!!!!!!!

    03.10.2021 13:01
  • krzysiek cyziak (gość)

    sory jestes bardzo fajna

    09.09.2021 05:07
  • krzsiek cyziak (gość)

    milego dnia karinko

    08.09.2021 18:39
  • krzysiek cyziak (gość)

    karinko to co piszą o was to jest zwykła zawiść to jest ,,,,,cena,,,, za to że pokazałaś się w tv, karinko nie wiem czy to przeczytasz ale jestem z tobą,,,,internet ????? można zgnoić każdego bezkarnie, karinko jestem z tobą,,

    05.09.2021 09:32
  • krzysiek cyziak (gość)

    jestes fajna i nie zmieniaj sie

    05.09.2021 07:43
  • Jo-jo (gość)

    Żyją w cieniu- to Ci co hejtuja -chca się ogrzać w Twoim blasku, żal mi ich ale Ty Karinko nie przejmuj się, ignoruj takich cieniasów, miej zawsze swoje zdanie. Podejrzewanie że jesteś w kazirodczym związku z bratem jest ohydne

    07.08.2021 19:11
  • Gosc (gość)

    Rozumie braterstwo ale chlopak tak kocha siostre ze szuka dziewczyny ktora musi miec takie same zainteresowania jak ona i jej figure. To chore. Alicjo przez Ciebie to twoj brat nie znajdzie dziewczyny nigdy. I Przestan mu matkowac bo on widzi tylko w tobie ideal kobiety. Opanuj sie i przestan testowac jego partnerki, bo on nigdy nie znajdzie takiej jak ty. Chyba nie chcesz zeby byl nieszczesliwy? A ty robisz tak zeby byl tylko przy tobie ,nie matkuj mu. Postaraj sie o swoje dziecko a z brata nie rob sieroty, pozdrawiam i nie mysl ze pisze po zlosci. Dobra rada sluze.

    24.07.2021 19:08
  • kamil (gość)

    Te skuxxsyny tu pandemia a koncerty urządzają żeby was wytruło za to na jesień!

    04.07.2021 23:35
  • xxxx (gość)

    Nikt nie jest głupi, ludzie nie szczepcie się od tych ich anty szczepionek tylko są powikłania !

    26.06.2021 20:22
NowszeStarsze