"Chłopaki do wzięcia". Zbiórka pieniędzy dla Jarusia. Widzowie nie chcą pomóc bohaterowi programu!

"Chłopaki do wzięcia" to jeden z najpopularniejszych programów w polskiej telewizji. Dokumentalna produkcja, która obrazuje życie i losy samotnych osób, wywołuje ogromne kontrowersje, ale jednocześnie zapewnia bohaterom programu popularność!

Multimedia

Jednym z najbardziej znanych bohaterów "Chłopaków do wzięcia" jest Jarek Mergner, powszechnie znany jako Jaruś. To z pewnością jeden z najbarwniejszych uczestników show.

Z jednej strony Jaruś nie może narzekać na brak rozpoznawalności, z drugiej jednak często widzowie wyśmiewają go, szczególnie wytykając specyficzny sposób mówienia, jednak niewielu bierze pod uwagę, że wiąże się to z chorobą mężczyzny, który urodził się z FAS, czyli Alkoholowym Zespołem Płodowym .To nieuleczalna choroba występująca u dzieci, których matki piły w ciąży alkohol ,szczególnie w pierwszych jej miesiącach.

Szczena i Asia już po ślubie? Zdradził ich jeden szczegół!Zobacz więcej

Jaruś od pewnego czasu prowadzi w sieci swój kanał YouTube, gdzie w jednym ze swoich nagrań wyznał swoje marzenie - chęć bycia DJ'em! W spełnieniu marzenia chciał pomóc mu jeden z fanów, który w jednym z serwisów crowdfundingowych uruchomił zbiórkę pieniędzy dla Jarusia. Z kwoty 10 tysięcy złotych udało się zebrać jedynie 550 złotych!

Nie udało się zebrać pieniędzy dla Jarusia, ale to też nie powinno nikogo dziwić. Raz, że trudno zweryfikować prawdziwość założonej zbiórki, a druga sprawa jest taka, że widzowie nie chcą wspierać właściwie fizycznie zdrowych i pełnych sił ludzi, którzy spokojnie mogą iść do normalnej pracy. Doskonale pokazała to zbiórka, którą jakiś czas temu ogłosił Ryszard "Szczena". Spotkała się ona z ogromną krytyką.

Co o tym sądzicie?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Siedlce (gość)

    On jakieś inwalida jest do pracy niech idzie wolę pomagać dzieciom chorym

    26.03.2021 04:32
  • Kobieta (gość)

    Oglądam Program od lat.I wiem że on ma rentę i pracuje jako sprzarzatacz.na 3zmiany.Ma kawalerkę socjalną.Mieszka sam!!!! sam się utrzymuje.Meszkanie skromnke Ale jednak sam się utrzymuje.Mama go jedynie odwiedza....widzieliśmy ze stać go na skuter i laptopa.Z ta zbiórka to jakis cwany leszcz chce go wykorzystać.

    25.03.2021 13:42
  • A co cię to (gość)

    1. Ludzie co wy, pisać nie umiecie! 2. Fajnie się z kogoś śmiać co? Wstydzcie się! 3. Chyba choroby sobie nie wybierał. 4. Kidy niech głosu nie biorą, bo nie rozumią. 5. Widziałem gorsze zbiórki, a jeżeli ktoś niechce dawać to niech nie daje. Ps. Powinniście się wszyscy opamiętać i przestać być takimi toksycznymi.

    24.03.2021 22:54
  • Bart (gość)

    Do roboty albo niech go Polsat sponsoruje

    24.03.2021 20:55
  • Juz byl (gość)

    Jeden taki co zbierał na seicento

    24.03.2021 17:09
  • Przemek (gość)

    Jeśli miałbym wybierać komu pomóc szczenie czy Jarkowi? Wolę Jarka przynajmniej nie jakaś patologia. Jeśli zaś miałbym wybrać między Jarkiem a np chorym dzieckiem to wybieram chore dziecko. Jarek co prawda umysłowo jest trochę nie ogarnięty ale pewnie ma grupę więc do roboty chętnie go wezmą. Widzę że sporo osób zrobiło sobie z takich zrzutek sposób na życie. Wiadomo nikt nikogo nie zmusza do wpłacania ale trzeba też mieć trochę honoru. Naprawdę są bardziej potrzebujący

    24.03.2021 14:24
  • Rafik (gość)

    Tv wykorzystuje wizerunek i histotie Jarka to niech mu zacznie płacic uczciwie . .

    24.03.2021 14:18
  • Ktoś (gość)

    Skończcie pie*dolić cały czas i tym Jak nie cw*l szczena zbierał to znowu ten udup. Kogo to obchodzi? Ich życie i ich problemy. Inni mają większe a nie nagle oni wielce w potrzebie są.

    24.03.2021 12:52
  • HUGO (gość)

    Ludzie jakie błędy robicie ortograficzne do szkoły nie chodziliscie

    24.03.2021 10:40
  • Demon (gość)

    Co za mało dostaje od Polsatu za robotę niech się wezinie

    24.03.2021 10:21
  • Mariola (gość)

    Sierota i cwaniak ja pomagam ale tym którzy tego potrzebują bardziej jest więcej osub ktuzy nie urzalaja się i biara się w garść i pracują na swe marzenia latami

    24.03.2021 09:51
  • Kris (gość)

    Do roboty niech idzie.ludzie z gorszymi chorobami pracują zarabiają na chleb.ma ręce nogi jest sprawny wszędzie go przyjmują.do renty spokojnie sobie może dorobić

    24.03.2021 07:57
  • Beata (gość)

    Boże ludzie ile, w was jest nienawiści! To nie jest jego wina że, jest chory. On tej choroby za pewne sobie nie wybrał. To wina jego matki bo nie myślała mózgiem tylko butelką i jej zawartością. Ludzie często sięgają po % gdy maja problemy w życiu, być może to skłoniło ją do takiego postępowania. Nie była świadoma tego że, szkodzi dziecku, niestety zaszkodziła i Jarek jest chory na zespół FAS. Kto nie choruje na nic nie wie, ile potrzeba walki o to by żyć i funkcjonować normalnie. Dla tego nie wyśmiewajcie ludzi chorych bo nigdy nie wiadomo,co kogo spotka w życiu. Poczytajcie dokładnie o chorobie która was, interesuje i zapoznajcie się z dokładną treścią jej znaczenia. Nie osądzajcie ludzi z góry i nie wyśmiewajcie! Miejcie odrobinę zrozumienia dla człowieka. Pozdrawiam!

    24.03.2021 07:22
  • Lorelay (gość)

    Jarus ma rentę, pracuje zawodowo, dostał mieszkanko od gminy więc dobrze mu się powodzi, jeszcze sprzedaje gadżety że swoją podobizna i dostaje gaze za emitowany każdy odcinek z jego udziałem, z takim zapleczem finansowym może sam kupić sobie konsole ale widać że Jarus zrobił że swojej choroby niezły dobrze prosperujacy biznes, no cóż POLAK POTRAFI!

    24.03.2021 06:29
  • Zośka (gość)

    Nie krytykujecie tego człowieka co on może za to że takim się urodził nie jego wina wręcz jego rodziców przecież nikt nie zmusza do wpłacania pieniędzy dla niego ludzie potrafią wytykać go palcami nabijać się z niego a tak naprawdę to każdy niech od siebie zacznie a nie wytykać palcami tego człowieka to przykre niechcesz nie pomagają proste a nie krytykuj

    24.03.2021 05:58
  • huj w w dupe (gość)

    jego matka to alkocholiczka a my teraz mamy go sponsorowaci bo matka mniala wszystko w pizdzie chore kto mi pomoze i memu synkowi dziękuję bogu ze jest zdrowy ale jego matka mniala zdrowo cionze malo stresu duzo milosci i ciepka rodzinego wienc gdzie jest mama i tata jarusia to tak jest jak sie robi dzieci po alkocholu na menelskich imprezach jeszczek zeby wiedziala kto byl oicem moze zrobi odcinek pomuzcie mi nie zebrci pieniodze tylko pomuzcie mi znaleźć sarych hahahah zieb i tyle

    24.03.2021 04:22
  • Konstantin (gość)

    On żyje w nieświadomości tego że jakiś cwaniak robi z niego dziwkę i dyma go na kasę... Jaruś to tylko marionetka w łapach pazernej kurwy taka jest prawda

    24.03.2021 01:46
  • Sraaadek (gość)

    Jaruś, Mexicano Tv i Major czekaja tylko na pieniądze od naiwnych dzieci.

    24.03.2021 00:52
  • Bau (gość)

    Do roboty potrzebne są woły. Jaruś pracuje głową jeszcze sobie rąk nie ubrudził od pracy.

    23.03.2021 22:20
  • Mau (gość)

    Widać monologi pastuchów którzy krytykują bohatera Jarusia!!! Żenujący są, wyciągają ręce po 500+ i nie tylko do niczego mądrego się nie nadają. Idźcie do Dyskontu znajdźcie dział z warzywami połóżcie głowę na wagę i wybierzcie BURAK!!!

    23.03.2021 22:16
NowszeStarsze