Chłopcy z Make Life Harder zamieszają w telewizji!

Kontrowersyjne żarty się wybacza, jeżeli są zabawne… Duet wirtualnych szyderców z Make Life Harder wkracza ze swoim ekstremalnym poczuciem humoru do telewizji.

Multimedia

Już 17 września, na kanale VIVA Polska wystartuje seria "Chyba ich pogięło by Make Life Harder". Produkcja to zbiór najbardziej absurdalnych, szokujących i niesamowitych filmików z całego świata, które zostaną skomentowane przez legendarnych już Macieja i Lucjana.

Czasy ugrzecznionych programów telewizyjnych już dawno minęły. Nikt nie może spać spokojnie - ani blogerka modowa, ani zwykły przechodzień. Nigdy nie wiadomo, kto i co zostanie wychwycone i prześmiewczo ocenione przez najpopularniejszy duet komentatorski w polskim Internecie. "Chyba ich pogięło" to aż 31 odcinków zawierających materiały video zebrane z domowych archiwów, kamer bezpieczeństwa, monitoringów ulicznych, a nawet kronik policyjnych, o których ich bohaterowie woleliby zapomnieć.

Crème de la crème obciachu, braku wyobraźni i wyczucia sytuacji. Twórcy formatu "Chyba ich Pogięło" wyruszyli w świat w poszukiwaniu materiałów video, o niepowtarzalnej treści. Przemierzyli wiele krajów, przejrzeli setki godzin nagrań i wyłonili najbardziej niesamowite momenty z życia ludzi. Zobaczymy m. in. żenujące wpadki na dyskotekach, wstydliwe sytuacje międzyludzkie, niespotykane zachowania na ulicach - to wszystko zostanie skomentowane przez jeden z najbardziej szyderczych duetów ostatnich lat.

Tak oto duet Make Life Harder skomentował zaangażowanie w produkcję: "Wszystkich bardzo przepraszamy, ale ostro popłynęliśmy z kasą i chwyciliśmy się pierwszej lepszej roboty. Niestety padło na Vivę, ale to już nie jest nasza wina, tylko naszych rodziców, którzy nie nauczyli nas odróżniać dobra od zła i zawsze nam powtarzali, że w życiu najważniejsze są pieniądze. Program jest bezpośrednią transmisją z międzygalaktycznych igrzysk ludzkiej głupoty, ignorancji i braku odpowiedzialności. Czyli teoretycznie powinniśmy się czuć jak ryba w wodzie, ale nawet nas to przerasta. Jeśli nie musicie, to tego nie oglądajcie. Naprawdę jest nam przykro".

"Chyba Ich Pogięło!" by Make Life Harder w VIVA Polska, od poniedziałku do piątku o 23.00, premiera 17 września.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×