Chłopi

"Chłopi". Kamila Urzędowska zagra Jagnę w nowej filmowej interpretacji noblowskiej powieści Władysława Reymonta! Kiedy premiera?

Studio animacji znane z przełomowych, artystycznych i osiągających komercyjny sukces filmów takich jak „Twój Vincent” oraz „Piotruś i wilk” rozpoczyna zdjęcia do nowego projektu. „Chłopi" Doroty Kobieli to film oparty na noblowskiej powieści Władysława Stanisława Reymonta pod tym samym tytułem. To również kolejny film studia (po „Twoim Vincencie”) w dystrybucji NEXT FILM. Prezentujemy niepublikowany dotąd zwiastun koncepcyjny, który pokazuje, co planują twórcy!

04.08.2020Chłopi

"Atak paniki". Julia Wyszyńska: "Autocenzurujemy się z lęku przed hejtem". Aktorka opowiada o fantastycznym debiucie Pawła Maślony! Jak zmieniła ją "Klątwa" Olivera Frljića? [WYWIAD]

„Atak paniki” to debiut reżyserski Pawła Maślony. W entuzjastycznie przyjętej przez widzów i krytyków komedii w głównych rolach wystąpili: Dorota Segda, Magdalena Popławska, Julia Wyszyńska, Aleksandra Pisula, Grzegorz Damięcki, Artur Żmijewski i Bartłomiej Kotschedoff. Z Julią Wyszyńską, odtwórczynią roli Wiktorii rozmawiamy przy okazji premiery filmu na Blu-ray i DVD.

21.06.2018Wywiad

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×