Choinki gwiazd 2017 - żywe czy sztuczne? Zobacz najpiękniejsze choinki gwiazd! [GALERIA]

Choinki gwiazd 2017. Czas sprawdzić, jak znani przystroili w tym roku swoje świąteczne drzewka. Choinki gwiazd królują w sieci. Kto ma najpiękniejsze drzewko? Oto przegląd najpiękniejszych choinek gwiazd w 2017 roku. Która podoba się wam najbardziej?

Multimedia

Choinki gwiazd 2017 - znani chętnie pokazują swoje świąteczne drzewka w Internecie. Jak co roku profile gwiazd zalewają fotografie przepięknie przystrojonych choinek. Niektórzy przy ubieraniu bożonarodzeniowych drzewek stawiają na minimalizm, inni wręcz odwrotnie - na duże, bogato zdobione drzewka, których gałązki wręcz uginają się od światełek i mnóstwa kolorowych bombek. Rustykalne, klasyczne, monumentalne? Złote, czerwone, a może całkiem białe - jak gwiazdy ubrały swoje choinki na święta Bożego Narodzenia 2017? Odpowiedź na to pytanie znajdziecie w naszej galerii! Jedno jest pewne - każda z choinek jest piękna i ma swój niepowtarzalny klimat!

Choinki gwiazd 2017 - kto pochwalił się swoim drzewkiem w sieci?

Aktorzy, wokaliści, gwiazdy programów rozrywkowych i celebryci - w święta Bożego Narodzenia każdy chce pochwalić się swoim pięknym drzewkiem. Katarzyna Zielińska, Małgorzata Rozenek-Majdan, Rafał Mroczek, Michał Szpak, Agata Młynarska, Julia Wieniawa - to m.in. właśnie te znane osobistości pochwaliły się w sieci swoimi choinkami, a to oczywiście dopiero początek!

Filmowe klasyki i tegoroczne nowości oraz świąteczne odcinki hitowych programów. Co jeszcze w święta w TV?Zobacz więcej

Specjalnie dla Was sprawdziliśmy w jaki sposób bożonarodzeniowe drzewka udekorowały w tym roku gwiazdy polskiego show-biznesu. Żywe czy sztuczne, skromne czy bogato zdobione? Oto choinki gwiazd 2017! Kto według Was ma najpiękniejsze drzewko? Sprawdź galerię!

Zobacz galerię

TOP5 filmów na Święta Bożego Narodzenia :

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×