Christian Bale, Meryl Streep, Glenn Close i inni - dla roli przeszli spektakularne metamorfozy. Którzy aktorzy zmienili się najbardziej? Zobacz zdjęcia!

Ekspresowe tempo tycia i chudnięcia, długie godziny w charakteryzatorni, golenie głowy... Aktorzy nierzadko dla roli przechodzą spektakularne metamorfozy, traktując swoje ciało jak narzędzie, które trzeba odpowiednio skalibrować na potrzeby nowego obrazu. Christian Bale, Meryl Streep, Glenn Close - to tylko część z tych, którzy nie mają oporów by mocno przytyć, schudnąć, oszpecić się czy np. ogolić głowę. W naszej galerii publikujemy najbardziej spektakularne metamorfozy!

Multimedia

Metamorfozy znanych aktorek i aktorów do filmów. Wśród nich Glenn Close, Christian Bale i Meryl Streep

Jedni aktorzy drastycznie przybierali na wadze, inni w kilka miesięcy niepokojąco chudli. Jeszcze inni musieli spędzać długie godziny w charakteryzatorni, żeby wcielić się w swoje role. Często zmieniają się tak, że gdyby nie plakaty, na których widnieją ich nazwiska, można by nie zorientować się, że to właśnie oni. Takie metamorfozy wyglądu aktorów i aktorek są wciąż bardzo popularne szczególnie wśród gwiazd Hollywoodu, które dobrze wiedzą, że im większe (i bardziej widoczne) poświęcenie dla roli, tym większą mają szansę na zdobycie upragnionej statuetki Oscara.

Lato pełne nowych seriali. Zebraliśmy najciekawsze produkcje. Będzie, co oglądać!Zobacz więcej

Aktorzy i aktorki, którzy dla roli zmienili swój wygląd

W naszym zestawieniu prezentujemy subiektywne zestawienie najciekawszych metamorfoz hollywoodzkich aktorów do ról w słynnych filmach. Żeby przekonać się, którzy aktorzy i które aktorki dokonali największych metamorfoz na ekranie, zajrzyj do naszej galerii!

Gwiazdy po 60., którym młodsi mogą pozazdrościć formy. Czy oni w ogóle się zmienili?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×