"Chucky". Laleczka Chucky powróci w krwawym serialu! Zobaczcie pierwszy zwiastun!

Laleczka Chucky to już symbol popkulturowy. Słynny slasher od lat 80. XX wieku bawi i straszy kolejne pokolenia widzów, ale teraz mordercza laleczka otrzyma nowe życie! Wszystko za sprawą serialu "Chucky".

Multimedia

Serial "Chucky" powstaje dla stacji USA Network i SyFy. Za projektem stoi Don Mancini, czyli twórca całej filmowej serii o morderczej lalce. Jako głos słynnej lalki powróci Brad Dourif.

Jak zapowiada Don Mancini, serial klimatem ma być zbliżony do pierwszych części "Laleczki Chucky". Dokładne szczegóły fabuły jeszcze nie są znane, ale jedno możemy być pewni - krew będzie mocno tryskać! Serial na ekrany trafi w 2021 roku.

"Laleczka Chucky" to słynny slasher z 1988 roku. Seryjny morderca Charles Lee Ray zostaje postrzelony przez policjanta. By uniknąć śmierci, odprawia magiczny rytuał, wskutek którego jego dusza wstępuje w lalkę. Zabawkę dostaje w prezencie sześciolatek Andy Barclay i nadaje jej imię Chucky. Niedługo później lalka objawia prawdziwą naturę. Duch mordercy dąży do zemsty na nielojalnym wspólniku oraz policjancie, który go postrzelił.

Serial o morderczej laleczce został oficjalnie potwierdzony! Gdzie go obejrzymy? Zobacz więcej

Film doczekał się kilku kontynuacji: "Powrót laleczki Chucky" (1990), "Laleczka Chucky 3" (1991), "Narzeczona laleczki Chucky" (1998), "Laleczka Chucky: Następne pokolenie" (2004), "Klątwa laleczki Chucky" (2013) oraz "Kult laleczki Chucky" (2017). Serial "Chucky" będzie rozgrywać się w uniwersum tych filmów. Warto dodać, że w 2019 roku podjęto próbę wskrzeszenia Chucky'ego w kinach, czego efektem był film "Laleczka", jednak Mancini w żaden sposób nie był związany z tą produkcją i nie będzie ona miała żadnego wpływu na serial.

Zobaczcie pierwszy zwiastun serialu "Chucky"!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×