"Chyłka - Kasacja" odcinek 6. Langer Junior zostanie uniewinniony? Wszystkie odcinki i finał serialu w player.pl!

Czas na finał serialu "Chyłka - Kasacja". Tuż po premierze 6. odcinka na platformie player.pl, dostępny dla użytkowników będzie cały sezon. Czy w finale Langer Junior zostanie uniewinniony? Sprawdź, co wydarzy się w ostatnim odcinku "Chyłki - Kasacji"!

Multimedia

"Chyłka - Kasacja" - cały sezon od 13 grudnia 2019 w Player.pl!

To już finał serialu "Chyłka - Kasacja". Ostatni odcinek serii można oglądać od 13 grudnia w player.pl. Jednocześnie, na platformie dostępne będą wszystkie odcinki "Chyłki". Cały sezon dostępny jest w pakiecie START w serwisie player.pl. Dzięki dostępowi użytkownicy będą mogli oglądać także nowy serial z Małgorzatą Kożuchowską, Agnieszką Grochowską i Michałem Czerneckim, pt. "Motyw" - pierwszy odcinek już od 12 grudnia.

Nowy serial TVN już w Player.pl! Kiedy emisja w TV? Zobacz, co działo się na planie!Zobacz więcej

W 6. odcinku serialu "Chyłka - Kasacja" Kordian (Filip Pławiak) odczytuje w zegarku z GPS-em zapis trasy do posiadłości Siwowłosego. Chyłka (Magdalena Cielecka) bezzwłocznie powiadamia Szczerbińskiego (Ireneusz Czop), który organizuje akcję odbicia zakładników. Traumatyczne przeżycia utwierdzają Magdę w przekonaniu, że muszą z Darią trzymać się z dala od Joanny. Po akcji policyjnej prawnicy postanawiają zapewnić Langerowi (Jakub Gierszał) dodatkową ochronę. Przeglądając zapisy z kamer z aresztu zauważają coś dziwnego w zachowaniu swojego klienta.

OGLĄDAJ wszystkie odcinki serialu "Chyłka-Kasacja" w serwisie player.pl!

Podczas rozprawy kasacyjnej Chyłka jest skupiona i zdenerwowana, nie prowokuje nikogo. Kordian pierwszy raz widzi ją w takim stanie. Kasacja formalnie ma na celu sprawdzenie czy nie było rażących błędów podczas poprzednich postępowań. Czy prawnikom uda się wreszcie doprowadzić do uniewinnienia młodego Langera?

Maciej Stuhr i Aleksandra Popławska gwiazdami nowego kryminału TVN! Kiedy premiera?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×