"Chyłka - Rewizja" odcinek 1. Joanna Chyłka musi upaść na dno, aby znowu wejść na szczyt? Magdalena Cielecka odpowiada!

Już dzisiaj, o godzinie 21:30, na antenie telewizji TVN odbędzie się telewizyjna premiera serialu "Chyłka - Rewizja". Sprawdźcie, co wydarzy się w 3. odsłonie serialu o kontrowersyjnej pani adwokat, Joannie Chyłce!

Multimedia

"Chyłka - Rewizja" odcinek 1 - premiera we wtorek, 16 lutego, o godzinie 21:30 na antenie TVN

W 1. odcinku serialu "Chyłka - Rewizja" po raz kolejny życie Joanny Chyłki (Magdalena Cielecka) poważnie się skomplikuje. Po zwolnieniu z kancelarii Żelazny & McVay, bezkompromisowa prawniczka będzie musiała zmierzyć się z nową rzeczywistością. To niełatwe zadanie dodatkowo utrudni fakt, że zostanie wciągnięta w sprawę okrutnego morderstwa...

Poznajcie bohaterów 3. sezonu serialu o Joannie Chyłce! Kogo zagrają Wojciech Zieliński i Antoni Pawlicki?Zobacz więcej

Świat Joanny Chyłki diametralnie się zmieni. Prawniczka będzie musiała stawić czoło nowym problemom, zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym. Zrządzenie losu sprawi, że Chyłka przez przypadek zostanie zaangażowana w sprawę podwójnego morderstwa. Jej klient – Rom Bukano – po stracie żony i córki ma otrzymać pokaźną sumę od towarzystwa ubezpieczeniowego. W międzyczasie stanie się jednak głównym podejrzanym w sprawie. W efekcie Chyłka i "Zordon" znowu spotkają się na sali sądowej, ale tym razem staną po przeciwnych stronach barykady. Czy wynik tego starcia będzie z góry przesądzony?

OGLĄDAJ seriale i programy TVN bez reklam w ofercie Player!

Czy Chyłka musi upaść na samo dno, aby ponownie wejść na szczyt? O to zapytaliśmy odtwórczynię tytułowej roli w serialu TVN, czyli Magdalenę Cielecką! Sprawdźcie, co nam odpowiedziała!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×