"Chyłka - Rewizja" odcinek 2. Bukano zostaje zawinięty przez policję! Kordian ostrzega Chyłkę przed Langerem... [STRESZCZENIE ODCINKA]

Przed nami 2. odcinek serialu "Chyłka - Rewizja". Bukano zostaje zawinięty przez policję! Kordian ostrzega Chyłkę przed Langerem... Sprawdźcie, co jeszcze wydarzy się w 2. odcinku serialu "Chyłka - Rewizja".

Multimedia

"Chyłka - Rewizja" odcinek 2 - premiera we wtorek, 23 lutego, o godzinie 21:30 na antenie TVN

W 2. odcinku serialu "Chyłka - Rewizja" Chyłka (Magdalena Cielecka) przestaje panować nad nałogiem. Tymczasem policja zbiera dowody przeciwko Bukano (Wojciech Zieliński), który wkrótce zostaje zatrzymany jako główny podejrzany w śledztwie.

Joanna Chyłka musi upaść na dno, aby znowu wejść na szczyt? Magdalena Cielecka odpowiada!Zobacz więcej

Kordian (Filip Pławiak) martwi się o zaangażowanie Langera (Jakub Gierszał) w sprawę i próbuje ostrzec przed nim Chyłkę, która odczytuje to jako kolejny akt zdrady ze strony swojego byłego aplikanta. Oryński, by odsunąć ją od śledztwa decyduje się na desperacki krok. Jego motywy zaczyna kwestionować Kormak (Piotr Żurawski).

OGLĄDAJ seriale i programy TVN bez reklam w ofercie Player!

Chyłka nie zamierza się poddawać. Wśród społeczności Romów próbuje dowiedzieć się czegoś o przeszłości swojego klienta...

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×