"Chyłka - Rewizja" odcinek 4. Chyłka ciągle chla ile tylko się da! Szczerbiński już nie ma do niej i jej nałogu siły! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Przed nami 4. odcinek serialu "Chyłka - Rewizja". Chyłka ciągle chla ile tylko się da! Szczerbiński już nie ma do niej i jej nałogu siły! Sprawdźcie, co jeszcze wydarzy się w 4. odcinku "Chyłka - Rewizja".

Multimedia

"Chyłka - Rewizja" odcinek 4 - premiera we wtorek, 9 marca, o godzinie 21:30 na antenie TVN

W 4. odcinku serialu "Chyłka - Rewizja" Chyłka, mimo ostatnich sukcesów na sali sądowej, nie jest w stanie zrezygnować z alkoholu.

Chyłka kompletnie ignoruje prośby Szczerbińskiego! Zordon rozumie, że Chyłka jest w niebezpieczeństwie!Zobacz więcej

Szczerbiński po raz kolejny próbuje jej pomóc, ale jak zwykle nałóg okazuje się silniejszy. Tymczasem Kordian jest coraz bardziej zaniepokojony tym co dzieje się wokół sprawy Bukano i rolą, którą odgrywa w niej Langer. Oczywiste staje się dla niego, że nie może liczyć na pomoc Buchelta. W akcie desperacji postanawia ponownie porozmawiać z Chyłką, której klient znika w niewyjaśnionych okolicznościach.

OGLĄDAJ! Premiery seriali i programów, na żywo, płatne pakiety TV bez reklam w Player!

Czy tym razem Oryńskiemu uda się przekonać ją o swojej lojalności? Czasu jest coraz mniej, a Langer powoli zaczyna udowadniać prawnikom, że każdy kto zdecyduje się im pomóc poniesie konsekwencje.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×